Víkendové boje házenkářům body nepřinesly

Víkendové boje házenkářům body nepřinesly

První květnový víkend byl v Třinci ve znamení Hutnického dne a také oslav zlatých třineckých hokejistů. Házenkáři ovšem nelenili a všechny kategorie našeho oddílu bojovaly o další mistrovské body.

Mladší žáci (16.kolo): V tomto utkání se našim chlapcům příliš nedařilo. Od počátku utkání je trápilo zakončení, velký počet technických chyb, a tak je výsledek docela reálným odrazem výkonů obou družstev.

85 85 klimkovice Sokol Klimkovice - TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 26:13 (13:6)


Minižáci (9.turnaj): Naše házenkářská líheň tentokrát cestovala do Kopřivnice a opět sbírala cenné zkušenosti a herní minuty. Do bojů se zapojili nováčci z naší Vendryňské odnože a pomalu, ale jistě nabírají na herní jistotě.


Muži (14.kolo): Na mokrém asfaltu proti domácímu celku, který ještě bojoval o první místo v tabulce byli tentokrát naši muži bez šancí. V tabulce skupiny I. obsadili konečnou šestou příčku a v následujících čtyřech duelech budou bojovat o konečné 9.-12. místo ve společné soutěži Moravskosleszkého, Olomouckého a Zlínského kraje.

85 85 Trnavka 2 Sokol Trnávka - TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 34:18 (22:7)


Mladší žačky (15. a 16.kolo): Proti silné Porubě se naše holky postavily čelem a nenechaly soupeřkám nic zadarmo. V brance tentokrát děvčatům vypomohl Adam Mikeska a i s jeho přispěním byl výsledek dlouho vyrovnaný. Ve druhé půli holky z Poruby zabraly a zlepšeným pohybem náš celek přehrály. Druhým nedělním soupeřem bylo družstvo z Bohumína. Na jaře byla vzájemná bilance vyrovnaná a to se potvrdilo i tentokrát. Zatímco hosté spoléhali jen na Sabču Sikorovou, naše holky pojaly zápas více kolektivně a srdnatě bojovaly o každý metr hřiště. Utkání rozhodlo několik drobných chyb v závěru utkání a i přes velkou snahu našich „mlžek“ si body odvezly děvčata z Bohumína. Mladší žačky si za tento miniturnaj zaslouží pochvalu a pokud ještě zapracují na razanci zakončení a součinnosti v obraně, mohou být pro příští sezóny velkým příslibem.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec - Sokol Poruba "B" 85 85 poruba 9:20 (8:12)

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec - SC Bohumín 85 85 Bohumin 16:18 (6:8)

Komentáře