Thajský box nábor - protože každý jednou začínal

Nábor nových členů je určen pro všechny, kteří se někdy chtěli naučit techniky bojového umění, potřebují zpevnit postavu, chtějí si zvednout sebevědomí nebo zhubnout, osvojit si koníček v super kolektivu a najít si na sebe chvíli čas. S námi se můžeš dostat až do zápasnického ringu nebo klidně jen při rekreačním trénování vypnout hlavu z každodenních starostí.

Como-3 gym je sportovní klub Thajského boxu sídlící ve zrekonstuovaných prostorách moderní haly STaRS v Třinci. Klub je řádným členem České Muaythai Asociace národního sportovního svazu Thajského boxu v České republice. Trenérem je zkušený Khru Martin Vaňka, který vychoval několik Mistrů světa, Mistrů Evropy i Mistrů ČR.

Klub je k dispozici profesionálním sportovcům, začátečníkům, rekreantům, mužům i ženám a dětem od 4 let. V klubu probíhají hromadné tréninky i soukromé lekce podle individuální domluvy.

Rozpis tréninků hala StaRS:
Pondělí 15hod Děti / 16hod Ženy / 17hod Muži
Středa 17hod Muži
Pátek 15hod Děti / 16hod Ženy

Úspěchy klubu:

Rok 2016- titul Vicemistr světa z MS ve Švédska pod největší světovou muaythai asociací IFMA. Dvě bronzové medaile z Evropského mistrovství WAKO. Na MS v Ruské Kazani 3. místo.
Rok 2017- 2x titul Mezinárodní mistr ČR a 2x titul Mistr ČR v nejvyšší republikové soutěži. Na MS juniorů v Thajsku 7. místo. Hlavní trenér Martin Vaňka byl v tomto roce nominován do soutěže Díky, ternére! a z 1000 kandidátů byl vybrán do top 10 a získal stříbrnou příčku za práci s dětmi a mládeží.
Rok 2018- 2x titul Mistr světa z Itálie, Vicemistr Evropy IFMA, 4x titul Šampion Dragon Cup. Z otevřeného mistrovství v Litvě zlatá medaile.