Chytrý kvíz

Chytrý kvíz

Už pátým rokem se v českých hospodách, podnicích, restauracích i klubech hraje Chytrý kvíz. Co to je? Soutěž, která testuje naše všeobecné znalosti, soutěž, která dává dohromady partu lidí, soutěž, kdy týmová spolupráce přináší radost, pobavení a mění zažité přesvědčení, že u piva se mluví jen o sportu, politice a ženských :)

Je to moderovaná soutěž, která probíhá v daném podniku vždy pravidelně, v Třinci například  Radegastovna - Padák, Lidový dům , v Jablunkově v Rock café nebo v Hospůdce na rynku.

Moderátor čte otázky, tým odpovídá jako jeden muž na odpovědní arch, celkem v 55 otázkách si prověříme, co víme a nevíme, jak sledujeme dění kolem nás. Vítězové dostávají odměnu v podobě naturálií. Pořádají se extraligy, regionální soutěže .

Sestavte tým, který čítá 2-8 hráčů, vymyslete si název týmu a pod ním se přihlaste jako účastníci na libovolný kvízový večer. Přihlásit se můžete pomocí facebook události (najdete ji ve facebook záložce UDÁLOSTI příslušného podniku nebo prostřednictvím webu www.chytrykviz.cz nebo se můžete zapsat na papírovou zápisovou listinu, která je k dispozici v podniku.

Tipy jak vyhrát kvízový večer

Staňte se fanouškem (facebook stránky Chytrého Kvízu ). Každý týden zde zjistíte nápovědy na témata, která se v kvízu objeví.
Sestavte si větší tým tak, aby se každý člen orientoval v jiném oboru.
Sledujte, co se děje doma i ve světě. V kvízu objevují otázky týkající se aktuálního dění.

Pořádají se i speciály, které mají jedno dané téma, momentálně se bude soutěžit ve znalostech o žluté rodince Simpsonových.

 

 

Komentáře