Brutální sparingy se světovu jedničkou

Brutální sparingy se světovu jedničkou

Brutální sparingy se světovu jedničkou

Příprava třinecké thaiboxerky Karolíny LAGERTHY Klusové na evropský šampionát IFMA vrcholí. Letos s trenérem Martinem Vaňkou nic nepodcenili a do Třince pozvali v krátkém časovém sledu hned několik světových hvězd, které domácí bojovnici z Como-3 Gym s přípravou pomohly. Před dvěma týdny přijela Basia Nalepka z Polska, minulý týden Emma Gongora z Francie a jako poslední dorazila světová jednička v Muaythai Nili Block z Izraele.

“Momentálně na světě neexistuje lepší thaiboxerka, než je Nili, takže jsme to načasoval tak, aby přijela na závěr naší přípravy, kdy i Karolína bude mít top formu. A musím říct, že má, společně absolvovaly několik opravdu tvrdých, řekl bych až brutálních tréninků a věřím, že jsme připraveni a že Kája přiveze další medaili,” věří její trenér Martin Vaňka.

“My jsme spolu už bojovaly i naostro na velkém světovém turnaji, letos j se nepotkáme, protože každá z nás bude bojovat v jiné váhové kategorii. I proto Nili naše pozvání přijala a já jsem za to moc ráda, protože sparringy s ní, to jsou zkušenosti k nezaplacení. Aspoň pak vím, že nic těžšího už mě na turnaji potkat nemůže,” pochvalovala si i sama LAGERTHA.

Mistrovství Evropy IFMA se koná v Bělorusku už za pár dnů - v termínu od 3. do 11. listopadu.

Díky partnerům:
TOP Recruit
OK Point Třinec
expresdoprava.cz
Edgar Power Drink
Ipponshop.cz
Řeznictví Carbol
CMTA
TKR_FILM_PRODUCTION
Hotel Třinec
Geooffice
-X-

Komentáře