Zábavný kvíz  - Jablunkov "Rokáč"

Zábavný kvíz - Jablunkov "Rokáč"

Letošní poslední kvíz v Rokáči !

Včerejší večer byl pěkně pálivý :) Jedním z témat byly totiž chilli papričky.

Jako vždy  účast skalních příznivců i jeden tým nováčků v podniku, jsou prostě skvělí, připravenost a chuť soutěžit je vždycky až hmatatelná. Při psaní odpovědí je většinou ticho jako ve škole při písemkách, a jakmile si začnou povídat, je jasné, že odpovědi jsou napsány a můžeme jít dále. Přesnější, než hodinky se stopkami.
V první polovině bezkonkurenčně vedli Dex team, ale ve čtvrtém kole je dohnali Gorol team, který nakonec s rozdílem 1,5 bodu vyhrál, gratuluji
Nováčky v podniku jsme měli Zooguři, ti si na závěr dali oslavu bonusové otázky 🙂 takže gratulace patří i jim.
Za mě se mi nejvíce líbila tipovací otázka nejvyššího američana Roberta Wadlowa, ještě doma jsem uvažovala, kdo z Gorol teamu s ním byl na pivo, takhle přesně uhodnout, to se často nestává. Jeho výška je uvedena plných 272 cm, váha byla 200kg, to už jen pro zajímavost.
Dex team pro změnu ukázal, že Jára Cimrman ležící spící si k nim chodil pro rady se svými vynálezy a přesně věděli, kolik potřeboval nářadí k vytvoření Panamského průplavu. Ok, s rezervou krompáčů se nepočítalo 🙂 Pro zajímavost: 300 004 (Nářadí rozvrhl takto: 1) 100 000 trakařů; 2) 100 000 lopat; 3) 100 000 krumpáčů (4 rezervní).) Tip Dex teamu byl 300 000 kusů.
A-šichtaš se ukázali zdatnými zemědělci či meteorology, anebo jim v roce 2016 při sklizni řepky dalo počasí zabrat 🙂
Všem moc děkuji a do dalšího roku přeji nejméně stejné zapálení pro hru a hodně úspěchů nejen osobních, ale i profesních.

A pokud Vás zajímá, o čem je tady řeč... https://www.facebook.com/events/913321365503722/

Komentáře