Chytrý kvíz - Hospůdka na Rynku

Chytrý kvíz - Hospůdka na Rynku

Ve středu 18.12.2019 jsme si i Na Rynku střihli svůj poslední letošní. Ale nikdo neplakal, naopak, zábava byla u každého soutěžícího stolu.

Témata tohoto kvízu byly pestré, nejen téma na přání, o které se hlasuje vždy na facebookových stránkách Chytrého kvízu, ale i téma, které bylo složeno z námětů, které hráči posílají organizátorům.

Aby ani vánoční kvíz nebyl jen o zábavě, jedno téma si vzalo na paškál Výrokovou logiku. A tady se zapotili všichni. Bylo zajímavé pozorovat gestikulaci :D A poslední téma pro změnu vyzkoušelo připravenost na silvestrovskou zábavu a doplňovaly se slova do Vtipů. Dozvěděli jsme se například, že jediná žena, která stoprocentně ví, kde je její manžel v noci je – vědma, tchyně, stíhačka – i když správná odpověď byla Vdova :D

7 týmů, 45 soutěžících, z toho jeden tým nováčků. Všichni se poctivě snažili, třetí místo oslavili lahví Bohemia Sektu Zooguři, kteří si zároveň přiťukli i bonusovou rundou, na druhé místo si lahví Republicy připil tým Inkognito, mimochodem, první polovinu kvízu suverénně vedli, ale po třetím kole si prvenství přivlastnili a získali Bambeloci, kteří vyhráli masové korýtko pro celý tým. Zachovali se jako grandi a svou výhru nabídli všem.

Výhercům gratuluji a všem hráčům děkuji za přízeň v letošním roce a doufám, že i v tom příštím se budeme scházet minimálně ve stejném počtu, se stejným zapálením pro hru a dobrou náladou.

Poděkování a velký dík patří i podniku, ve kterém hrajeme, Hospůdce na Rynku. Obsluha je příjemná, zajistí nejen přihlašování, ale i obvolává týmy, zda vše platí, jak bylo dohodnuto, o hráče se starají ukázkově a ceny, které dávají pro vítěze, jsou prostě TOP. Přeji jim tímto do dalšího roku spoustu spokojených klientů, úsměvy na tvářích, které slečny servírky i jejich pánská posila, rozdávají opravdu ochotně, a pevné zdraví.

Krásné svátky a šťastný nový rok 2020

A pokud Vás zajímá, o čem je vlastně řeč, podívejte se na webové nebo facebookové stránky Chytrého kvízu.

an

Komentáře