Cenná vítězství kluků v Klimkovicích

Cenná vítězství kluků v Klimkovicích

Hned tři duely pod otevřeným nebem zažili třinečtí házenkáři tento víkend. Zatím co kluci dokázali na asfaltu v Klimkovicích dvakrát zvítězit, muži se na doslova exotickém výjezdu do Dřevohostic trápili a přivezli si desetibrankovou porážku. Děvčata doma proti Karviné nezklamala, byť body do tabulky tento víkend nepřidaly.

 

Mladší žačky (14.kolo): Mladší žákyně proti karviňačkám navázaly na nadšené a bojové výkony z minulých střetnutí a i tentokrát nenechaly body hostům zadarmo. Větší náskok si Karviná vypracovala až při shoot-outech, které vyhrála v poměru 9:3. V dalším průběhu utkání hrály v našem týmu hlavně hráčky, které budou v této kategorii nastupovat i v příští sezóně a konečný výsledek tak není vůbec směrodatný.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec - Sokol Karviná 85 85 Karvina Sokol 9:26 (7:17)


 

Starší žačky (14.kolo): Úvodních sedm minut bylo utkání nečekaně vyrovnané a jen díky velkému množství třineckých technických chyb se k vedení propracovaly hráčky Sokolu Karviná. Naše holky předváděly úpornou obranu s dostatečnou mírou tvrdosti, ovšem nezbývaly jim síly pro účelnější zakončení útočných akcí. Velikým pozitivem zápasu byl excelentní výkon brankářky Mirky Sandry Haltofové, která dosáhla velmi solidní úspěšnosti zákroků (35%).

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec - Sokol Karviná 85 85 Karvina Sokol 10:26 (5:14)


 

Mladší žáci (14.kolo): Mladší žáci předvedli jeden z nejlepších výkonů v sezóně a na asfaltu v Klimkovicích zvítězili o dvě branky. I přesto, že v osobní obraně ještě dominovali domácí, při shoot-outech vládli třinečtí a důkazem toho je i fakt, že skórovali všichni naši hráči. V samotné hře dokázali kluci udržet na uzdě soupeřova nejlepšího střelce a i díky výbornému Mikeskovi v brance a jedenácti brankám Matěje Lamacze, získali mladší žáci nečekané dva body.

85 85 klimkovice Sokol Klimkovice - TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 25:27 (16:19)


 

Starší žáci (14.kolo): Starší žáci předváděli od prvních vteřin skvělou obrannou hru a ta vedla k vedení hostů po 15-ti minutách v poměru 7:1. Poté se třinečtí nechali vývojem utkání uspokojit a domácí snížili na poločasový rozdíl tří branek. Tento rozdíl udržovali hosté až do závěrečných minut a situaci jim ulehčil i fakt, že domácí se ve snaze o tvrdší obranu nechali místy až zbytečně vylučovat. I přesto své umění musel předvádět brankář Kobielusz, který kryl celkem pět sedmimetrových hodů. Dva body získali svěřenci trenérů Pánka a Rzymana díky skvělému kolektivnímu výkonu.

85 85 klimkovice Sokol Klimkovice - TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 20:24 (9:12)


 

Muži (13.kolo): Na první návštěvu obce Dřevohostice nebudou naši házenkáři vzpomínat v dobrém. Neutichající problémy se sestavou, antukové hřiště a desetibranková porážka. To vše prodloužilo výsledkovou krizi našich hráčů, kteří ještě v letošním kalendářním roce nevyhráli ani jedno soutěžní utkání. Trošku paradoxně měl trenér Zamarski k dispozici hned tři brankáře, ovšem jen šest hráčů do pole, a tak ve hře musel vypomoct i brankář Jiří Doucha. Úvod zápasu byl ve znamení přivykání hostů na herní podmínky, které byly opravdu netradiční. V té době si domácí vytvořili náskok osmi branek, který získali skvělou úspěšností střelby z křídel a využíváním rychlých protiútoků po zbytečných třineckých ztrátách. Druhá půle již byla značně vyrovnanější, i přesto že na postu spojek museli alternovat hráči, kteří tam běžně nehrají. Velmi dobře se tohoto úkolu zmocnil zkušený Rostislav Torač, který společně s kapitánem týmu Pavlem Klepaczem patřil k nejlepším třineckým hráčům střetnutí. Třinec touto prohrou spadl na dno čtyřčlenné tabulky a čekají ho dvě venkovní utkání, ve kterých bude zisk bodů velmi složitý.

drevohostice_header Sokol Dřevohostice - TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 27:17 (15:7)

Komentáře

Pořádáme nebo jsme partnery akcí

Naši partneři

AC Steel a.s.
BKB Metal, a.s.
Bulawa – reklamní agentura
CRAFT
Finitrading
Město Třinec
Obec Vendryně
Autel montáže
Klimaprodukt, a.s.
Kovona System, a.s.
Třinecká klimatizace, a.s.
Třinecký inženýring a.s.
Kovopol Industry
Sirius Investments
Allianz
Birell
Blackcomb
Braintrast
Čajovna V pohodě
Cieslar s.r.o.
Creactive
ČSOB Pojišťovna
Dara Kuźmic
Destiny
Distrimed
e-statika.cz
Elsto, a.s.
Eneza
Estim
Fita Restaurant
Farma U Klokana
Filip Tesař - freelance developer
Fit Factory Třinec
Hajduk a partneři
Herbamedicus
Hitrádio Orion
Horizont
Hotel Vitality
Hutník
IFK – Regionální televize
Iontovenapoje.com
LANEX a.s.
M&M reality
Městská knihovna Třinec
Mňamis
Ossiko v.s.p.
pletivo-ploty3nec
Pochutnej si!
Pro Balon
Radegast
Restart Energy
Scaserv
Steeltec.cz
Tiande
VIP akce
Vitality Slezsko
ŽPL Group, a.s
Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s.p.