Klusová a Křistek na Mezinárodní turnaj do Rokycan

Klusová a Křistek na Mezinárodní turnaj do Rokycan

Klusová a Křistek na Mezinárodní turnaj do Rokycan

V sobotu se koná v Rokycanech mezinárodní turnaj Zlatý Mongkon a Liga Mistrovství Republiky Muaythai CMTA. Za Como-3 gym Třinec a Ostrava vyráží česká reprezentantka Karolína LAGERTHA Klusová, David CZECH LION Křistek. A na ligu nováčků Lucie Neaguová, Antonín Pustějovský a Robin Sztotka. LAGERTHA Klusová je hlavní hvězdou turnaje ZLATÝ MONGKON.

STOP hubnutí jde o zdraví, říká trenér Como-3 gym Martin Vaňka

Na turnaj jedeme z novou změnou. Klusová i Křistek jdou o váhovu kategorii výš. Fighteři v bojových sportech zhazují váhu, aby poté nabrali a měli výhodu více kil nad soupeřem. To ovšem není vůbec zdravé, a sportu jako takovému to vůbec neprospívá. Chceme jít čistou i když asi těžší cestou. Jít do zápasu s váhou kterou máme normálně. Na zápasech se váží každý den. To znamená v Rokycanech celkem třikrát. Klusová tak jde o váhu výš v 60 kg a David Křistek místo 81 kg jde ve váze 86 kg. Jsme připraveni a silní o výsledky se nebojíme, hlásí trenér Vaňka.

Evropská bitva v Rokycanech ...

Káju z Třince, čeká několik soupeřek z Evropy. A u Davida víme, že tam má Maďara. Tréninky jsme podstoupili náročné a ve velkém tempu, takže nás nic nepřekvapí. V pátek na turnaji je registrace a vážení. Zápasit se začíná v sobotu a v neděli jsou finále. Vítězka váhové kategorie do 60 kg, má dokonce bonus za výhru 10.000,- kč. Navíc se Kája i David pobijí o cenu 5.000,- za nejrychlejší KO.

Mladá krev z Třince a Ostravy ...

Na turnaji běží Mistrovství republiky CMTA. Za Como nastoupí Lucie Neaguová do svého 5 zápasu, Antonín Pustějovský do prvního zápasu a taktéž do první bitvy se pustí Robin Sztotka. Držte nám palce ...

#comobomby #imwithlagertha

CVR -X- C3G

Komentáře