Starší žáci porazili Frýdek-Místek

Starší žáci porazili Frýdek-Místek

Poslední dubnová neděle byla v třinecké sportovní hale STaRS vyhrazena pro mládežnickou házenou. Z vítězství se radovali pouze starší žáci, ostatní kategorie tento víkend nebodovaly. Krize mužů vyvrcholila brankovým přídělem v Trnávce.

Mladší žačky (15.kolo): Mladší žákyně trenérky Zamarské táhla výborně zakončující Verča Nevřalová, ovšem na dobře organizovanou hru Hrabůvky to nestačilo. Náskok hostujících hráček s postupem času narůstal a i přes sympatický výkon třineckých “mlžek“ je konečné skóre poněkud kruté.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec - Sokol Hrabůvka 85 85 hrabuvka 10:31 (8:19)


 

Starší žačky (15.kolo): V loňské sezóně schytaly starší žákyně od ostravského celku dvakrát čtyřicet branek, ovšem tuto neděli nebyly daleko od překvapivého vítězství. Od prvních minut holky makaly na 120% a hostující hráčky si dlouho nevěděly rady. Až velmi smolná desetiminutovka ve druhé půli rozhodla o vítězi střetnutí. Třinecké holky začaly, zřejmě z nervozity z možného vítězství, kupit chyby, zatímco Ostrava svou hru výrazně zlepšila. Zápas dopadl pro naše holky porážkou, ovšem jejich výkon je třeba ocenit velkou pochvalou.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh 85 85 zabreh 21:25 (12:10)


 

Starší žáci (15.kolo): Starší žáky proti rezervě Frýdku-Místku nečekal lehký zápas. Do pozice hlavního hrdiny utkání se svým výkonem pasoval Tomáš Kuźma. Jeho příkladná bojovnost, tvrdost a organizace hry zvedla výkon celého třineckého týmu. Velmi mile překvapil i brankář Tomáš Bruk, který odchytal svůj nejlepší zápas v této kategorii.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec - SKP Pepino Frýdek-Místek „B“ 85 85 Frydek-Mistek 31:21 (16:13)


 

Mladší žáci (15.kolo): Mladší žáci měli problémy se sestavou a vypomáhat musela i děvčata. Ve velmi ofenzivním zápase inkasovali velký počet branek na to, aby mohli myslet na bodový zisk.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec - SKP Pepino Frýdek-Místek „B“ 85 85 Frydek-Mistek 30:35 (20:24)


 

Muži (14.kolo): Pomyslný kalich hořkosti si třinečtí házenkáři vypili až do dna v Trnávce. Už při odjezdu na utkání bylo jasné, že hráči v poli nebudou moct střídat a na rozpáleném asfaltovém hřišti budou muset odehrát celou porci šedesáti minut. „Deset absencí by zamávalo i s týmem z Ligy mistrů. Dokud byly síly, tak jsme hráli vyrovnaný zápas, ale od dvacáté minuty už to šlo s námi z kopce. Náskok domácích narůstal, a když se nám pak zranil i Matěj Walek, do pole šel hrát i brankář Ondra Bonček“, zhodnotil vysokou porážku trenér Jan Zamarski a pokračoval: „Všem statečným, co na zápas dorazili, moc děkuju, chtěl bych vyzdvihnout hlavně Rosťu Torače a Romana Šidla. Ti jsou opravdoví srdcaři a mladí kluci by si z nich měli brát příklad“.

85 85 trnavka new Sokol Trnávka - TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 37:24 (18:12)

 

Komentáře

Pořádáme nebo jsme partnery akcí

Naši partneři

AC Steel a.s.
BKB Metal, a.s.
Bulawa – reklamní agentura
CRAFT
Finitrading
Město Třinec
Obec Vendryně
Autel montáže
Klimaprodukt, a.s.
Kovona System, a.s.
Třinecká klimatizace, a.s.
Třinecký inženýring a.s.
Kovopol Industry
Sirius Investments
Allianz
Birell
Blackcomb
Braintrast
Čajovna V pohodě
Cieslar s.r.o.
Creactive
ČSOB Pojišťovna
Dara Kuźmic
Destiny
Distrimed
e-statika.cz
Elsto, a.s.
Eneza
Estim
Fita Restaurant
Farma U Klokana
Filip Tesař - freelance developer
Fit Factory Třinec
Hajduk a partneři
Herbamedicus
Hitrádio Orion
Horizont
Hotel Vitality
Hutník
IFK – Regionální televize
Iontovenapoje.com
LANEX a.s.
M&M reality
Městská knihovna Třinec
Mňamis
Ossiko v.s.p.
pletivo-ploty3nec
Pochutnej si!
Pro Balon
Radegast
Restart Energy
Scaserv
Steeltec.cz
Tiande
VIP akce
Vitality Slezsko
ŽPL Group, a.s
Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s.p.