Házenkáři zvládli derby

Házenkáři zvládli derby

Hned na úvod nového ročníku změřili házenkáři Třince, v rámci Moravskoslezské ligy mužů, síly s týmem z Orlové. Tohle utkání se považuje za derby a třinečtí ho zvládli vítězně. Velkým překvapením byl i výkon a vítězství kategorie mladších žáků, kteří doma pokořili tým z Karviné.


Mladší žačky (1.turnaj): Mladší žačky měly v zápasech proti Porubě těžký úkol. Domácí výběry jsou kvalitativně na jiné úrovni, přesto naše holky bojovaly srdnatě po celou dobu obou utkání. Dílčím úspěchem je i remíza při shoot-outech během druhého střetnutí.

85 85 poruba Sokol Poruba "A" - TJ TŽ Třinec  85 85 Trinec 30:6 (16:3)

85 85 poruba Sokol Poruba "B" - TJ TŽ Třinec  85 85 Trinec 22:5 (8:2)


Mladší žáci (1.kolo): Kluci vedení trenérem Martinem Rzymanem byli na hřišti v této sestavě pospolu poprvé. Přesto nedovolili hostům z Karviné ani bod. Výborným výkonem se zaskvěl brankář Adam Mikeska, se kterým si talenti ze zvučného klubu nedokázali poradit. Nesmíme opomenout také skvělý počin Štěpána Hořáka, který si připsal deset branek.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec - HCB Karviná "B" 85 85 hcb karviná 16:14 (9:8)


Muži (1.kolo): I přes absenci našeho nejlepšího střelce loňské sezóny Matěje Walka byla soupiska našeho týmu silná, poprvé se v ní objevily i předsezónní posily. Nerozehranost obou celků byla patrná téměř po celou dobu prvního poločasu, ovšem žáden tým neodskočil ve skóre na větší než dvoubrankový rozdíl. Rozhodujícím momentem utkání byla série úspěšných zákroků brankáře Jiřího Douchy a hlavně výborná střelecká forma Romana Šidla, který během poslední čtvrthodiny utkání zaznamenal pět přesných střel. Vstup do sezóny tedy svěřencům trenéra Zamarského vyšel na výbornou. Příští sobotu jej však budou muset potvrdit na asfaltovém hřišti v Klimkovicích.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec - TJ Meteor Orlová  85 85 orlova 27:24 (14:15)

Komentáře