Víkendové výsledky házenkářů

V sobotu se v hale STaRS odehrála dvě velmi vyrovnaná utkání. Kluci vedli proti "béčku" Frýdku-Místku již o šest branek, přesto si body odvezli hosté. Muži se bez několika hráčů základní sestavy pustili do boje proti neoblíbenému Paskovu a ukořistili bod. Mlžky v nedělním turnaji v Karviné ukázaly příkladnou bojovost, která ovšem na bodový zisk zatím nestačí.


 

Mladší žáci (5.kolo): Velmi slibně rozehrané utkání bohužel kluci do vítězného konce nedovedli. Závěr zápasu ovlivnila ukvapená střelba a naivní počínání v obraně domácích hráčů, což ovšem lze tomuto nezkušenému družstvu odpustit.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec - SKP Pepino Frýdek-Místek "B" 85 85 Frydek-Mistek 13:14 (9:4)


 

Muži (5.kolo): Pěkná házenkářská bitva, která trvala do posledních vteřin, vítěze nepoznala. Utkání se odehrálo bez přítomnosti "štěpáku", ovšem obě strany skórovaly pravidelně a skóre se přelévalo na obě strany. Ve druhé půli se střelecky probral Pavel Klepacz a výrazně pomohl k zisku bodu, který by domácí před utkáním uvítali.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec - Házená Paskov 85 85 Paskov2 30:30 (15:16)


 

Mladší žačky (3.turnaj): Ze souboru našich děvčat se začíná stávat smečka mladých a dravých tygřic, které nedají ani jeden míč zadarmo, i přesto, že v utkání prohrávají s většími a silnějšími děvčaty o několik branek. K tradičním tahounkám Natce Samiecové a Milušce Brukové, se velmi dobrým výkonem přidaly tentokrát zejména Lucie Kukuczová a Nela Putnocká, které odehrály své doposud nejpovedenější zápasy.

85 85 Karvina Sokol Sokol Karviná - TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 35:7

85 85 poruba Sokol Poruba "A" - TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 23:9 (12:3)

 

Komentáře