Házenkáři tentokrát bez bodů

Házenkáři tentokrát bez bodů

 Středeční předehrávku v Karviné kluci odbojovali, ovšem k bodům to nevedlo. Muži odcestovali do Orlové bez osmi hráčů základní sestavy a na výsledku utkání se to samozřejmě projevilo.


Mladší žáci (8.kolo): Základ k vítězství si vybudovali domácí během první třetiny zápasu, když odskočili na rozdíl pěti branek. I přes vítězství v shoot-outech a v šestkové házené, nedokázali třinečtí z tohoto zápasu vybojovat ani bod. Za velmi statečný výkon si však kluci pochvalu zaslouží.

85 85 hcb karvináX85 85 Trinec HCB Karviná "B" - TJ TŽ Třinec  25:20 (14:9)


Muži (8.kolo): Ani na čtvrtý pokud nedokázali házenkáři Třince vyhrát na půdě soupeře a v derby proti Orlové podlehli soupeři o osm branek. Již tradičně okleštěná sestava držela s domácím výběrem krok až do 23.minuty. Domácí vedli 9:7, ale přetížená obrana a série neproměněných šancí třineckých vynesla domácím poločasový náskok osmi branek. Zlepšený výkon brankáře Pružinského a větší variabilita útočných akcí dávala ve druhé půli hostům ještě šanci na zvrat, náskok Orlové se snížil na pouhé čtyři branky. Ovšem s přibývajícím časem hostům docházely síly a závěr si domácí pohlídali a připsali si zaslouženě dva body.

85 85 orlova X 85 85 Trinec TJ Meteor Orlová - TJ TŽ Třinec  27:19 (15:7)

 

Komentáře