Přijď a oslav tenhle večer s námi! Je čas na nezapomenutelnou hudební jízdu, která tě vtáhne do svého rytmu. Nech tancem pod širým nebem do brzkých ranních hodin rozproudit krev ve svých žilách.

Letos se můžete těšit nejen na Davida Kollera a trio Endru, Vojtěch Dyk a JeN Hovorka, ale také na polskou hvězdu Chwytaka a skvělého DJ Lumíra Mořkovského.

Těš se na večer plný hvězd a neuvěřitelného hudebního zážitku! Lístky mizí rychle, takže neváhej a zajisti si vstup na tuhle exkluzivní událost včas.

Festival pohybu zahájen již v 10.00 sportovním veletrhem plným exhibic. Těšíme se na vás.

Line-up MajDay Night

Ceny vstupů

Celodenní vstup s možností areál opustit a znova se vrátit i po 15.00. Vstupenku je možné zakoupit v předprodeji.

290 Kč

Cena platná do 12. 6. 2023

390 Kč

Cena platná od 13. 6. 2023

490 Kč

Cena na místě

17.00 | QAI (CZ)

Kapela QAI (čti "kaj") z Třinecka hraje indie pop, který se prolíná s akustickou alternativou. Jejich živá vystoupení jsou nabitá svěží energií a osobitým projevem. Na podzim roku 2021 kapela vydala své debutové EP "Fastgoing" nahrané s dánským producentem Esbenem Svanem. Hranici 50 tis. streamů na Spotify nedávno překonala skladba "Friends", která se objevila v řadě editorských playlistů. Kapela odstartovala živé hraní v plné sestavě v březnu roku 2022.

Tomasz Wałach - zpěv, kytary
Pavel Pilch - bicí (ex Charlie Straight)
Vlastimil Škoda - basa (Nebe, Point of Few)
Krystian Danel - el. kytara (ex Mirai)

18.30 | Endru & Vojtěch Dyk & Jen Hovorka (CZ)

Toto trio hudebních mágů se Vám představí ve vesmírném improvizačním uskupení. Vojtěch Dyk, český muzikant, herec a držitel cen Český Slavík či Thálie, člen kapel D.Y.K. a Tros Discotequos. Endru, mistr rytmu, hudebník, herec a mistr světa v loopingu a také vícemistr ČR v beatboxu a Jen Hovorka, který je klávesistou, beatboxerem a také producentem pracujícím jak u nás, tak na Slovensku, taktéž člen kapely Prago Union.

20.30 | David Koller (CZ)

Necelých osm let po předchozí desce ČeskosLOVEnsko přichází 24. února David Koller s novým albem nazvaným LP XXIII. Obsahuje deset písní, z nichž více než polovinu protagonista zveřejnil v posledních dvou letech jako singly doprovázené videoklipem. V českých poměrech zcela bezprecedentní projekt bude v dalších měsících dotažen do úplného finále, kdy získá video podobu celý obsah alba. „Stále se vyrovnávám s tím, že chci dělat něco novýho,“ říká David Koller.

22.00 | Chwytak (PL)

Tajemný zpěvák z Těšínského Slezska s kartonovou krabicí na hlavě. Proslavil se parodováním večírkových a alkoholových písní, které se staly virálními. S klubovou scénou je spojen od roku 2002, několik let byl profesionálním DJem, vydával singly, písně na kompilace a koncertoval. S hudbou je v kontaktu od dětství. Živě vystupuje po celé republice i v zahraničí.

 

24.00 | DJ Lumír Mořkovský

Poprvé v klubu hrál v 17ti letech, bylo to na Rotundě, což je ostravská klasika. Od té doby odehrál tisíce parties po celé České i Slovenské republice a v dalších okolních zemích. Měl tu čest hrát na velkých festivalech, ve špičkových klubech, po boku hvězdných českých i zahraničních kolegů. V rámci nicku LUM X se zaměřuje spíše na house a techhouse, coby Lumír Mořkovský míří na komerčnější publikum. Prostě DJ na jakoukoli párty.

 

Zajímá tě i jiná část MajDay?

Naši partneři

Hlavní partneři

Partneři

AC Steel a.s.
ARET STEEL
Autel montáže
BKB Metal
Blackcomb
Braintrast
Bulawa – reklamní agentura
Cieslar s.r.o.
ELSTO, a.s.
Enviform
Hajduk & Partners, s.r.o.
Herbamedicus
Trait Group
Klimaprodukt, a.s.
KOHUT Třinec s.r.o.
Kovona System, a.s.
Kovopol Industry
Lesy České republiky, s. p.
MORAVIA STEEL a.s.
Ostravská univerzita
pletivo-ploty3nec
SMOLO a.s.
Statutární Město Třinec
STaRS
TJ TŽ Třinec
Třinecká klimatizace, a.s.
Třinecký inženýring a.s.
ŽPL Group, a.s
Obec Vendryně
finclub
Moravskoslezský kraj
Birell
Creactive
Destiny
E-moto Park
Filip Tesař - freelance developer
Horizont
Hotel Vitality
Hutník
IFK – Regionální televize
Městská knihovna Třinec
Pochutnej si!
Vitality Slezsko
Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s.p.