V čem je Korea víc sexy než Bali?

V čem je Korea víc sexy než Bali?

15
březen 2019
20:00 - 21:30

V pátek 15. března se od 20:00 uskuteční v Kině Kosmos benefiční cestovatelský stand-up s názvem V čem je Korea víc sexy než Bali? Veškerý výtěžek ze vstupného mladý cestovatel věnuje čtrnáctileté Kateřině, která bojuje s následky těžké autonehody.

Mladý filantrop rozesměje Kino Kosmos. Peter Chalupianský má teprve 28 let a již dokázal získat téměř 2 000 000 Kč pro více než 20 lidí s handicapem. Vydal populární knížku Odposlechnuto v Praze, odeslal přes 1 000 ručně psaných pohlednic a uspořádal více než 80 cestovatelských stand-upů po celé České republice.

Koupí vstupenky podpoříte Kateřinu

Katce byly 3 měsíce, když měla celá její rodina autonehodu. S krvácením do mozku skončila na ARO. Doktoři jí dávali 48 hodin. Přežila, avšak s trvalými následky. Dnes Katka navštěvuje denní stacionář Paprsek v Třinci. Má mentální postižení. Díky operacím a rehabilitaci je její ochrnutí na pravou část těla již částečné. Před 3 lety Katku opustila po komplikaci při transplantaci kostní dřeně její starší sestra. Zdravotní problémy má i bráška. Veškerý výtěžek z ceny vstupenky bude věnován rodině na zajištění potřebných rehabilitací.

Něco se dozvědět, pobavit se a zároveň udělat dobrý skutek

V čem je Korea víc sexy než Bali? Čtyři měsíce v Asii nezažije každý. Peťa při tom zvládl studovat, ale i procestovat kus Filipín, Japonska, ale hlavně do hloubky poznat život v Jižní Koreji. Víte:

→ Jak v Koreji nejlevněji přenocovat?

→ Co musí korejský kluk zařídit, když chce jít na rande?

→ Proč si Korejci doma nevaří?

Přijďte si poslechnout, jak tvrdý byl střet s asijskou kulturou, kterým trapasům se Peťa nevyhnul (a že jich nebylo málo). Peťova cesta měla navíc úžasný lidský přesah – ale ten už vám poví sám :)

 

VSTUP 100 Kč

Komentáře

Základní informace

15
březen 2019
20:00 - 21:30

Zobrazit na mapě

Kino Kosmos Třinec

Přispívej i Ty

Víš o údálostech v regionu, které by mohly ostatní zajímat? Pořádáš sportovní akci nebo jen chceš prezentovat úspěch svého sportovního klubu? Napiš nám, připoj se do naši komunity aktivních lidí a publikuj informace z regionu.