MRKni – Velikonoční knížka

MRKni – Velikonoční knížka

MRKni do knihovny s knihou Velikonoční knížka
Ve středu 17. dubna 2019 od 16.00 se bude v Knihovně pro děti konat další setkání MRKni – klub pro celé rodiny s dětmi od 2 do 6 let. Pokud máte rádi knížky a baví vás s nimi pracovat, je tento klub právě pro vás. Tentokrát se budeme inspirovat knihou Terezy Říčanové Velikonoční knížka.

Blíží se nám Velikonoce a to je vhodná příležitost otevřít knihu Terezy Říčanové – Velikonoční knížka. Autorka knížku nejen napsala, ale také doplnila svými krásnými barevnými ilustracemi. Dozvíme se v ní, jak se v tomto období proměňuje celá příroda a kdo je to záhadná Morana. Ale nejen to! Také se seznámíme se zvyky, které jsou na začátek jara typické. Připomeneme si tradice jak rodinné, tak lidové, a dokonce i ty křesťanské. Některé si taky vyzkoušíme a prožijeme na vlastní kůži!

Budeme se na vás těšit na již tradičním setkání klubu MRKni s knížkou Velikonoční knížka od Terezy Říčanové.

Těšíme se na vás.  😉

Komentáře

Základní informace

Zobrazit na mapě

Knihovna Třinec

Přispívejte i vy

Víte o údálostech v regionu, která by mohly ostatní zajímat? Pořádáte sportovní akci nebo jen chcete prezentovat úspěch vašeho sportovního klubu? Napište nám, připojte se do naši komunity aktivních lidí a publikujte informace z regionu.