LETNÍ KINO - BOHEMIAN RHAPSODY

LETNÍ KINO - BOHEMIAN RHAPSODY

28
červen 2019
22:00 - 00:14

Letošní zahájení letního kina jsme pojali opravdu ve velkém stylu. Pro diváky jsme si připravili na pátek 28. června skvělou hudební pecku BOHEMIAN RHAPSODY. Tento snímek nemusíme jistě nikomu představovat. Jisté je, že na stylovém místě -STADIONU STARS - budete mít možnost užít si kromě skvělého hudebního zážitku i unikátní projekci pod noční oblohou. Pro diváky bude k dipozici stánek s občerstvením a popcornem. Vstupné 80Kč bude možné si zakoupit až v den projekce na místě konání. Pokud by nám počasí náhodou nepřálo, promítat se ten večer rozhodně bude, ale pěkně v suchu kina Kosmos.

Komentáře

Základní informace

28
červen 2019
22:00 - 00:14

Zobrazit na mapě

kino Kosmos

Příspěvek do kalendáře

Pořádáš jakoukoli akci pro veřejnost nebo chceš dát na vědomí o zápasu svého sportovního klubu? Přispívej do MajDay kalendáře.
Jedinečné výhoda možnosti propagace MajDay kalendáře:

1. Propagace v regionu / Zviditelnění akce v regionu

MajDay kalendář sdílejí známé regionální weby jako gorol.cz a trinec.cz. Jakmile vložíš akci do našeho kalendáře, automaticky se vše nahraje i na výše uvedené webové stránky – tvou akci hned uvidí až 3 000 lidí!

2. Zpropaguj kulturní i sportovní akce

Pořádáš jakoukoli kulturní akci pro veřejnost? Zvyš návštěvnost a umísti svou událost do MajDay kalendáře! Zápas, závod či turnaj? To vše můžeš umístit do MajDay kalendáře – hned si tak zajistíš účastníky, hráče či fanoušky pro svůj sportovní klub!

3. Zpropaguj přednášky i workshopy

Chtěl bys povídat o něčem zajímavém? Máš nás co naučit? I tento typ akcí lze na MajDay stránkách propagovat.

Událost

Jak často chcete přispívat?

Informace o události

Popis události: