Den MajDay - Festival Pohybu

Den MajDay - Festival Pohybu

Den MajDay 2019 je již za rohem!

Přípravy na pátý ročník oblíbeného dne MajDay jsou v těchto dnech v plném proudu a organizátoři se již nemohou dočkat, až tě opět druhou sobotu v srpnu, tedy 10.8., přivítají v areálu ve Vendryni. Už od 11 hodin dopoledne rozvíří atmosféru areálu nadupaný Festival pohybu, kde se představí naše sportovní a volnočasové kluby z Třinecka a nejbližšího okolí. Vyzkoušej si na vlastní kůži, jak se cítí americký fotbalista ve výstroji a helmě, jak se chodí po slacklině a nebo se utkej s našimi nejlepšími zápasníky na žíněnce. Můžeš si pokecat se svými sportovními idoly nebo se spoustou zajímavých osobností. Letos bude nově laděná hlavní scéna ve freestyle stylu. V tom nejlepším světle zde předvedou krkolomnou exhibici parkouristi a také freestyle bikeři - DMJ Show - bude to velké! 

V rámci dne se opět poběží desetikilometrový MajDay Závod - Závod, na který se nepřipravíš, na jehož start se letos postaví více než 400 dvojic. Není nad to vidět ty zabahněné, znavené, ale vysmáté tváře borců a borkyň, kteří se s medailemi na krku belhají z cíle. Ani tento rok nebude chybět oblíbený dětský závod, v rámci kterého může omladina ve věku 10 - 15 let zdolat necelý kilometrový úsek s podobnými překážkami a změřit tak síly s ostatními vrstevníky.


Rozhodně Tě však neošidíme ani o večerní párty na dvou stagích, kde se můžeš těšit na české, ale i zahraniční interprety - namátkou například veleúspěšný Kapitán Demo, neotřelé švédské duo The Magnettes nebo známý DJ Jiří Burian. Nebude chybět ani výborné jídlo a osvěžení z Ecoburgru, Destiny, Pochutnej si, FitFood K&M a nebo úžasné vafle z Mona's sweet truck. 


Zkrátka a dobře, MajDay má pro všechny opět ten nejlepší možný program a proto si ho rozhodně nesmíš nechat ujít!
Těšíme sev sobotu 10. srpna od 11:00 ve Vendryni.

Komentáře

Základní informace

Zobrazit na mapě

Sportovní Areál u školy Vendryně

Přispívej i Ty

Víš o údálostech v regionu, které by mohly ostatní zajímat? Pořádáš sportovní akci nebo jen chceš prezentovat úspěch svého sportovního klubu? Napiš nám, připoj se do naši komunity aktivních lidí a publikuj informace z regionu.