Ladná Čeladná

Ladná Čeladná

Rodinný festival v podhůří Beskyd proběhne v letošním roce v arálu ZŠ Čeladná ve dnech 2.-3.8.2019. Čeká Vás kvalitní hudební program, divadelní scéna pro děti i dospělé, workshopy a představení pro děti.

Mezi hlavní hvězdy festivalu bude patřit pražská alternativní hudební skupina Tata Bojs, skladatel populární a filmové hudby, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor Jaroslav Uhlíř nebo český zpěvák, písničkář a pouliční umělec Thom Artway a mnoho dalších…

Komentáře

Základní informace

Zobrazit na mapě

Areál Základní školy Čeladná

Příspěvek do kalendáře

Pořádáš jakoukoli akci pro veřejnost nebo chceš dát na vědomí o zápasu svého sportovního klubu? Přispívej do MajDay kalendáře.
Jedinečné výhoda možnosti propagace MajDay kalendáře:

1. Propagace v regionu / Zviditelnění akce v regionu

MajDay kalendář sdílejí známé regionální weby jako gorolweb.czinfo-trinec.cz. Jakmile vložíš akci do našeho kalendáře, automaticky se vše nahraje i na výše uvedené webové stránky – tvou akci hned uvidí až 3 000 lidí!

2. Zpropaguj kulturní i sportovní akce

Pořádáš jakoukoli kulturní akci pro veřejnost? Zvyš návštěvnost a umísti svou událost do MajDay kalendáře! Zápas, závod či turnaj? To vše můžeš umístit do MajDay kalendáře – hned si tak zajistíš účastníky, hráče či fanoušky pro svůj sportovní klub!

3. Zpropaguj přednášky i workshopy

Chtěl bys povídat o něčem zajímavém? Máš nás co naučit? I tento typ akcí lze na MajDay stránkách propagovat.

Přidání události

Jak často chcete přispívat?

Informace o události

Popis události: