LETNÍ KINO - HOTEL TRANSYLVÁNIE 3

LETNÍ KINO - HOTEL TRANSYLVÁNIE 3

23
srpen 2019
20:30 - 22:07

Letní kino v pátek 23. srpna bude patřit hlavně dětem. Připravili jsme si pro ně animovaný snímek HOTEL TRANSYLVÁNIE 3: PŘÍŠERÓZNÍ DOVOLENÁ. Pohádku si můžete vychutnat v příjemném prostředí, kde se děti mohou ještě i před filmem vyřádit v lanovém parku. Pohádka začíná ve 20:30. Občersvení bude samozřejmě k dispozici. Vstupné činí 50Kč.

 

HOTEL TRANSYLVÁNIE 3: PŘÍŠERÓZNÍ DOVOLENÁ

Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.

 

Komentáře

Základní informace

23
srpen 2019
20:30 - 22:07

Zobrazit na mapě

kino Kosmos

Přispívej i Ty

Víš o údálostech v regionu, které by mohly ostatní zajímat? Pořádáš sportovní akci nebo jen chceš prezentovat úspěch svého sportovního klubu? Napiš nám, připoj se do naši komunity aktivních lidí a publikuj informace z regionu.