(Nejen) Filmový Valentýn

(Nejen) Filmový Valentýn

14
únor 2020
16:00 - 19:00

Váháte, kam vzít svou lásku na valentýnské rande nebo si chcete tento den užít jen tak s přáteli?! Máme pro Vás speciální tip jak strávit (NEJEN) FILMOVÝ VALENTÝN.

Od 16:00 bude v předsálí kina připraven zajímavý doprovodný program, na kterém stále usilovně pracujeme. Už dnes ale můžeme prozradit, že na své si tentokrát přijdou i pánové, kteří se mohou těšit na speciální ochutnávku piva.

U výběru vhodného filmu na tuto akci, jsme se nemuseli dlouze rozmýšlet. Nová česká komedie, CHLAP NA STŘÍDAČKU s Jiřím Langmajerem, Ivanou Chýlkovou a Lucií Žáčkovou v hlavních rolích byla jasná volba! Myslíte si, že je možné, aby si manželka s milenkou rozdělily chlapa? Odpověď uvidíte na plátně kina Kosmos už od 17:30.

Po skvělém filmu se můžete přesunout do areálu STaRS, objevit kouzlo společného saunování nebo si pochutnat na speciálním Valentýnském menu v restauraci ocení jistě každý.
Od 19:00 proběhne na krytém koupališti romantické plavání při svíčkách s projekci filmu Zrodila se hvězda.

Komentáře

Základní informace

14
únor 2020
16:00 - 19:00

Zobrazit na mapě

kino Kosmos

Příspěvek do kalendáře

Pořádáš jakoukoli akci pro veřejnost nebo chceš dát na vědomí o zápasu svého sportovního klubu? Přispívej do MajDay kalendáře.
Jedinečné výhoda možnosti propagace MajDay kalendáře:

1. Propagace v regionu / Zviditelnění akce v regionu

MajDay kalendář sdílejí známé regionální weby jako gorolweb.czinfo-trinec.cz. Jakmile vložíš akci do našeho kalendáře, automaticky se vše nahraje i na výše uvedené webové stránky – tvou akci hned uvidí až 3 000 lidí!

2. Zpropaguj kulturní i sportovní akce

Pořádáš jakoukoli kulturní akci pro veřejnost? Zvyš návštěvnost a umísti svou událost do MajDay kalendáře! Zápas, závod či turnaj? To vše můžeš umístit do MajDay kalendáře – hned si tak zajistíš účastníky, hráče či fanoušky pro svůj sportovní klub!

3. Zpropaguj přednášky i workshopy

Chtěl bys povídat o něčem zajímavém? Máš nás co naučit? I tento typ akcí lze na MajDay stránkách propagovat.

Přidání události

Jak často chcete přispívat?

Informace o události

Popis události: