Ferda Mravenec

Ferda Mravenec

20 Ne
prosinec 2020
15:00

Pohádkový muzikál na motivy stejnojmenné knihy Ondřeje Sekory.


Autor: Iva Peřinová, Leszek Wronka, Vladimír Čort
Divadlo: Těšínské divadlo
Kdo by neznal šviháka s puntíkovaným motýlkem pod krkem a nezapomenutelným humorem. Ferda Mravenec je chytrý, se vším si ví rady a vždycky je ochoten pomoci přátelům.
Premiéra tohoto dětského muzikálu se konala v roce 1994, a protože zájem o něj stále trvá, může být brzy kandidátem na umístění v knize rekordů.

Malujte a bavte se!
Pro všechny děti je připraveno oblíbené Malování před pohádkou. Jak na to? Děti doma nakreslí obrázek co si přejí za dárečky pod stromeček, a to na formát A4 nebo A5. Svůj výtvor vezmou s sebou a při vstupu do sálu jej odevzdají paní uvaděčce. Mezi tím, co budou sledovat báječnou pohádku, se přichystá překvapení. Až vyjdou z divadelního sálu, všechny obrázky ozdobí předsálí divadla.
Věříme, že to potěší všechny děti i hrdé rodiče.

Před pohádkou děti přivítá náš maskot pohádek, Kašpárek Kuliočko, se kterým se mohou vyfotit.

Srdečně vás zveme, těšíme se na viděnou i na obrázky.


Hrají: Eliška Adamovská - Beruška; David Depta - Ferda Mravenec; Tomáš Hába - Brouk Pytlík; Petra Sklářová - Koník, chůvička; Jolana Ferencová - Ploštice; Tomasz Władysław Przybyla - Masorád, Čmelák; Adéla Krulikovská - Masorádova nevěsta,moucha; Miroslav Liška - Mravkolev, Hlemýžď, Ochranka, Policajt; Lenka Waclawiecová - Ploštice; Zdeněk Klusák - Policajt, Ochranka; Petr Sutorý - Policajt, Ochranka; Josef Bičiště - Pavouček, Stonožka; Chůvičky a brouci: Aneta Berger, Karolína Králová, Tereza Kuśnierzová, Adéla Valůšková; Broučci: žáci ZUŠ Pavla Kalety Český Těšín, žáci ZUŠ Leoše Janáčka Havířov-Podlesí
Režie: Karol Suszka
Vstupné: dospělí 160 Kč, děti 110 Kč a družiny 65 Kč

Komentáře

Základní informace

20 Ne
prosinec 2020
15:00

Příspěvek do kalendáře

Pořádáš jakoukoli akci pro veřejnost nebo chceš dát na vědomí o zápasu svého sportovního klubu? Přispívej do MajDay kalendáře.
Jedinečné výhoda možnosti propagace MajDay kalendáře:

1. Propagace v regionu / Zviditelnění akce v regionu

MajDay kalendář sdílejí známé regionální weby jako gorolweb.czinfo-trinec.cz. Jakmile vložíš akci do našeho kalendáře, automaticky se vše nahraje i na výše uvedené webové stránky – tvou akci hned uvidí až 3 000 lidí!

2. Zpropaguj kulturní i sportovní akce

Pořádáš jakoukoli kulturní akci pro veřejnost? Zvyš návštěvnost a umísti svou událost do MajDay kalendáře! Zápas, závod či turnaj? To vše můžeš umístit do MajDay kalendáře – hned si tak zajistíš účastníky, hráče či fanoušky pro svůj sportovní klub!

3. Zpropaguj přednášky i workshopy

Chtěl bys povídat o něčem zajímavém? Máš nás co naučit? I tento typ akcí lze na MajDay stránkách propagovat.

Přidání události

Jak často chcete přispívat?

Informace o události

Popis události: