K-PAX, Svět podle Prota (Třinec v 90 dnech)

K-PAX, Svět podle Prota (Třinec v 90 dnech)

14 Po
červen 2021
20.00

Divadelní sál TRISIA.

Unikátní multimediální divadelní hra možná o člověku, možná o mimozemšťanovi - příběh překvapí nečekaným vyústěním. Dílo nejvíce proslavené filmovým zpracováním s Jeffem Bridgesem a Kevinem Spaceym. Ve hře jsou poetickým způsobem a laskavým humorem pojmenovávány globální neduhy naší společnosti. Během představení budeme mít možnost ponořit se do hlubin lidských duší a nenásilným způsobem se tak dozvíme mnohé o nás samých.

"Román K-PAX vyšel celkem v pětadvaceti zemích. Jeho divadelních zpracování jsem viděl desítky v Americe i Evropě, ale to, čeho jsem byl svědkem dnes ve Hvězdárna a planetárium Brno, je to nejlepší, co jsem v životě viděl." Gene Brewer (autor literární předlohy)

Exkluzivní provedení STAGEARTCZ Brno: Divadelní hra se v rámci festivalu kvůli své technické náročnosti sice neuskuteční na letní scéně pod širým nebem, ale naopak - hvězdná obloha bude vytvořena v divadelním sále. 

 

Pozn. návštěvníci musí dle vládních nařízení splňovat jednu ze tří podmínek „TNO“ (předložením Covid pasu nebo písemného potvrzení):

  • 21 dní od první dávky očkování
  • Do 180 dní od prodělané nemoci COVID 19
  • Negativní POC antigenní test ne starší 72 hodin, nebo negativní PCR test ne starší 7 dní, u dětí do 6 let není testování vyžadováno

Více k aktuálním opatřením zde »»» https://covid.gov.cz/situace/kultura. 

Komentáře

Základní informace

14 Po
červen 2021
20.00

Zobrazit na mapě

TRISIA Třinec

Příspěvek do kalendáře

Pořádáš jakoukoli akci pro veřejnost nebo chceš dát na vědomí o zápasu svého sportovního klubu? Přispívej do MajDay kalendáře.
Jedinečné výhoda možnosti propagace MajDay kalendáře:

1. Propagace v regionu / Zviditelnění akce v regionu

MajDay kalendář sdílejí známé regionální weby jako gorolweb.czinfo-trinec.cz. Jakmile vložíš akci do našeho kalendáře, automaticky se vše nahraje i na výše uvedené webové stránky – tvou akci hned uvidí až 3 000 lidí!

2. Zpropaguj kulturní i sportovní akce

Pořádáš jakoukoli kulturní akci pro veřejnost? Zvyš návštěvnost a umísti svou událost do MajDay kalendáře! Zápas, závod či turnaj? To vše můžeš umístit do MajDay kalendáře – hned si tak zajistíš účastníky, hráče či fanoušky pro svůj sportovní klub!

3. Zpropaguj přednášky i workshopy

Chtěl bys povídat o něčem zajímavém? Máš nás co naučit? I tento typ akcí lze na MajDay stránkách propagovat.

Přidání události

Jak často chcete přispívat?

Informace o události

Popis události: