RENATA DRÖSSLER: MOTÝL NĚHY ULETÍ

RENATA DRÖSSLER: MOTÝL NĚHY ULETÍ

25 So
březen 2023
18.00

Spolupráci českého básníka Jiřího Žáčka a šansoniérky Renaty Drössler započala před 20 lety a v letošním roce se zhmotnila do vinylové podoby. Desku „Motýl něhy uletí“ umělkyně pokřtí v březnu u nás v TRISIA.

Knížku poezie si koupí pár set čtenářů, zato písnička si dokáže najít  tisíce posluchačů. Oproti básním mají tu přednost, že si je člověk může zazpívat. V provedení Renaty z literárního díla vznikly šansony. Skvělé šansony. Pokud si kladete otázku, kdo je po odchodu Hany Hegerové nejlepší českou šansoniérkou, my máme jasno: Renata Drössler.

Na křtu zpěvačku doprovodí trio, které šansony oblékne do dravého jazzového hávu - klavír, kontrabas a bicí.

Komentáře

Základní informace

25 So
březen 2023
18.00

Příspěvek do kalendáře

Pořádáš jakoukoli akci pro veřejnost nebo chceš dát na vědomí o zápasu svého sportovního klubu? Přispívej do MajDay kalendáře.
Jedinečné výhoda možnosti propagace MajDay kalendáře:

1. Propagace v regionu / Zviditelnění akce v regionu

MajDay kalendář sdílejí známé regionální weby jako gorolweb.czinfo-trinec.cz. Jakmile vložíš akci do našeho kalendáře, automaticky se vše nahraje i na výše uvedené webové stránky – tvou akci hned uvidí až 3 000 lidí!

2. Zpropaguj kulturní i sportovní akce

Pořádáš jakoukoli kulturní akci pro veřejnost? Zvyš návštěvnost a umísti svou událost do MajDay kalendáře! Zápas, závod či turnaj? To vše můžeš umístit do MajDay kalendáře – hned si tak zajistíš účastníky, hráče či fanoušky pro svůj sportovní klub!

3. Zpropaguj přednášky i workshopy

Chtěl bys povídat o něčem zajímavém? Máš nás co naučit? I tento typ akcí lze na MajDay stránkách propagovat.

Přidání jednorázové události

Informace o události

Popis události: