Mimořádné promítání BOHEMIAN RHAPSODY

Mimořádné promítání BOHEMIAN RHAPSODY

09
listopad
22:00 - 00:14

Show must go on!!!🎶🎸 Tahle parádní hudební show musí pokračovat a proto přidáváme mimořádné promítání snímku BOHEMIAN RHAPSODY už tento pátek 9. listopadu ve 22 hodin. Přijďte a užijte si tento strhující příběh, který za víkend ovládl česká kina a momentálně se řadí mezi nejlepší filmy tohoto roku! 

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou „We Will Rock You“, „We Are the Champions“ nebo právě „Bohemian Rhapsody“. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. Na jeho pódiu Queen v čele se rtuťovitým Freddiem předvedli jednu z největších show v historii rocku. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět.

Komentáře

Základní informace

09
listopad
22:00 - 00:14

Zobrazit na mapě

kino Kosmos

Přispívejte i vy

Víte o údálostech v regionu, která by mohly ostatní zajímat? Pořádáte sportovní akci nebo jen chcete prezentovat úspěch vašeho sportovního klubu? Napište nám, připojte se do naši komunity aktivních lidí a publikujte informace z regionu.