MRKni – Robinson

MRKni – Robinson

Ve středu 13. února 2019 od 16.00 se bude v Knihovně pro děti konat další setkání MRKni – klub pro celé rodiny s dětmi od 2 do 6 let. Pokud máte rádi knížky a baví vás s nimi pracovat, je tento klub právě pro vás. Tentokrát se budeme inspirovat knihou Petra Síse Robinson.

Petr Sís, autor dětských knížek, už jako malý sedmiletý chlapec miloval dobrodružství Robinsona Crusoe. Své zážitky z dětství využil k vytvoření dětské knihy Robinson, z které si budeme společně číst. Tenkrát se v Petříkově škole pořádal maškarní ples. Petříkovi bylo jasné, za koho půjde. Přeci za piráta! Tak jako všichni jeho spolužáci. Ale jeho nadanou maminku výtvarnici napadlo, že by měl jít za Robinsona, když ho tak obdivuje. Jenže Robinsona v Petříkově škole ještě nikdo neznal. Umíte si představit, jak děti asi reagovaly, když Petříka uviděly. Smály se. Jak malý Petřík situaci prožíval? A jak to celé dopadlo? Na to se můžete těšit na našem tradičním středečním MRKni v knihovně.

Komentáře

Základní informace

Zobrazit na mapě

Knihovna Třinec - Knihovna pro děti

Přispívej i Ty

Víš o údálostech v regionu, které by mohly ostatní zajímat? Pořádáš sportovní akci nebo jen chceš prezentovat úspěch svého sportovního klubu? Napiš nám, připoj se do naši komunity aktivních lidí a publikuj informace z regionu.