Překážkový závod dvojic

Závod, na který se nepřipravíš

11/8/2018, Sportovní areál Vendryně

Podívejte se, jaký byl Den MajDay 2017

Podívejte se, jaký byl Den MajDay 2017

Závod je náročný – a rozhodně se na něj nepřipravíš! Popleteme Ti totiž nejen nohy, ale i hlavu. Ale neboj, nepotřebuješ žádné speciální vybavení ani extrémní fyzičku. Možná nevyhraješ, možná cestou zabloudíš a do cíle se doplazíš...to není podstatné. Předkládáme ti jedinečnou gorolskou výzvu pěkně „po našemu“. Pokud je ti aspoň 15, vyzkoušej si, na co máš!

Hlavní závod

Dvojice
Délka trati
Převýšení trati
Datum: 11. 8. 2018
Místo konání: Sportovní areál Vendryně
GPS: 49.6646942N, 18.7033433E
Délka trati: 10 km
Start: 10.00
Převýšení: 400 m
Kategorie: muži/ženy/mix
Věková kategorie: junioři (věk obou závodníků do 19 let)
elita
veteráni (věk obou závodníků nad 40 let)
Cena: do 31. 5. 2018 – 1 000 Kč
od 1. 6. 2018 – 1 200 Kč

Uváděné ceny jsou za tým (dva lidi).
Nenechte si ujít také Festival pohybu a celodenní koncerty, které jsou v ceně startovného.
Volitelná trička: funkční Craft trička MajDay – 340 Kč
K dispozici jsou: sprchy
úschovna cenností
převlékárna
Občerstvení: občerstvovací stanice na trati + iontový nápoj v cíli
Parkování: zajištěno na přilehlé louce před vstupem do areálu
Ubytování: stan na vlastní riziko v areálu závodu
ubytovny v nedalekém Třinci
hotel Vitality Vendryně
Vyhlášení: první tři místa v každé kategorii
nejlepší OB tým
nejlepší outfit
Závodníci s dětmi: Letos se pokusíme zařídit také koutek pro děti, aby si také rodiče mohli užít závod naplno. Bližší informace ještě uvedeme.
Ke stažení: pravidla závodu MajDay 2018
prohlášení závodníka MajDay 2018
souhlas zákonných zástupců pro osoby mladší 18 let

Dětský závod

Jednotlivci
Věk 10-15 let
Délka trati
Datum: 11. 8. 2018
Místo konání: Sportovní areál Vendryně
GPS: 49.6646942N, 18.7033433E
Délka trati: 800 m
Start: ve dvou vlnách 9.30 a 9.45 max. po 25 dětech
Typ: závod jednotlivců
Věk: 0–15 let, se souhlasem rodičů a pod jejich dohledem
Cena: zdarma
Registrace: na místě, minimálně 15 min. před startem do naplnění kapacity
Poznámka: trasa závodu je v okolí cílové arény a dítě je tak stále rodičům na očích

Trička MajDay 2018

Seznam závodníků

Počet závodních týmů: 134/400
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 čohiM a voknaC Jakub Mihoč René Cankov Ne
2 Grankoví ♥️ Jakub Sikora Martin Mrkva Ne
3 Křemílek a Vochomůrka Jiří Bojda Dominik Žwak Ne
4 BAZINGA Jonáš Madeja Vítek Konderla Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Bob a Bobek Denisa Drabinová Terezie Husarová Ano
2 Kuřátka Anna Kantorová Kateřina Bilková Ano
3 MiRo Weronika Hliśnikowská Sandra Majsová Ne
4 Devča Evelína Pnioková Denisa Rusnáková Ano
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Imhotep`s army 2.0 Ondřej Pindej Aneta Sikorová Ano
2 Secret Vítek Sýkora Klára Teofilová Ano
3 Šneci Vojtěch Brzuchanski Eva Kajzarová Ano
4 Trdla Michal Husek Agnieszka Kiedroń Ano
5 Flyers Dominik Klimek Markéta Ottová Ano
6 Hmm... Jakub Mec Eliška Zetková Ano
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 to pude RADEK HOLAŇ Radim Grepl Ano
2 KA&MA Kamil Tluszczik Martin Gajdzica Ano
3 Slovakia Team Miroslav Lukáč Peter Ceniga Ano
4 Hojdyszci Břetislav Hojdysz Vojtěch Hojdysz Ano
5 Tygři Dominik Wijacki Michal Klus Ano
6 RWD RACING TEAM Radek Wojnar Filip Wojnar Ano
7 Javormani Marcel Kawulok Pavel Šemla Ano
8 SIDLISKOVÝ SEN Jan Verlík Radek Janeček Ano
9 CHODCI Libor Sojnek Martin Gargoš Ano
10 Easy riders Jakub Kadlubiec Maciej Szewczyk Ano
11 Wojnys Team Daniel Wojnar Dominik Wojnar Ano
12 M&M Michal Mieszek Matěj Hojdysz Ano
13 VítLuk Lukáš Kumbár Vítězslav Lazar Ano
14 Poslední zhasne Dušan Lasota Vojtěch Lasota Ano
15 Pro dřeň na dřeň Lukáš Zbránek Pet Filipec Ano
16 Název týmu Jakub Milata Zdeněk Vrána Ano
17 Mladé Pušky David Szturc Jakub Glac Ano
18 Black Eagles Antonín Walaski Jan Supik Ano
19 Strojnikovci Lukáš Bystřičan Tomas Fojcik Ano
20 Edgarpower.cz Aleš Velička Marek Zeman Ano
21 Měkkýš a Hlemýžď Martin Heczko Lukáš Tomoszek Ne
22 Švagři Marian Landecki Petr Szkandera Ano
23 ČESKÁ SODA LUKÁŠ KLUS JAN VESELÍK Ano
24 MY Michal Martynek Filip Turoň Ne
25 Ondřeji prosím ! Ondřej Bílek Ondřej Stebel Ne
26 Bang Masters Libor Jarmič Radim Hatlapatka Ano
27 Kumple z ławy szkolnej Dominik Heczko Dominik Hóta Ano
28 Stahlwerk conspiracy Ondřej Krzyžowski Jakub Krzyžowski Ano
29 Godula Petr Hotový Tomáš Zuczek Ano
30 Dovychovat.cz team Milan Studnička Petr Madzia Ano
31 Dovychovat.cz team Milan Studnička Petr Madzia Ne
32 Dymkaři s.r.o. Jan Ambrus Ondřej Sikora Ano
33 Michal team Michal Latocha Michal Goryl Ano
34 No lazy bitches Lukáš Cahel Martin Klepek Ne
35 No lazy bitches Lukáš Cahel Martin Klepek Ne
36 Jake & Tlusťoch Adam Navrátil Tomáš Janeček Ano
37 Klub poslední naděje Petr Kovalčík Martin Dziekanik Ano
38 Náplavky 2018 Tomáš Sväty Dalibor de Carvalho Ano
39 Uruk-hai Adam Wojnar Janusz Wojnar Ano
40 Vemena Martin Pyszko Lukáš Nenička Ne
41 Na Brno dobrý Tomáš Hofrichter Jakub Zvolánek Ano
42 Bob a Bobek Lukáš Marthaus Josef Krenželok Ne
43 Feshacy David Promny Daniel Schönwald Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 DANMAR Daniela Drongová Markéta Heczková Ano
2 SHE-RAN Denisa Urbanová Markéta Pizlová Ano
3 Sestry v akci Katrin Martynková Kamila Martynková Ano
4 Holky z Kravína Vladimíra Skalíková Kateřina Niedobová Ano
5 Neostrouhané tužtičkY Martina Promná Eva Mlynarčíková Ano
6 LAKO Zuzana Kovalčíková Lucie Lancová Ano
7 Team LuSi Lucie Marišková Simona Wawroszová Ano
8 masové kuličky Hana Typltová Petra Štěpánová Ano
9 Zabrzděné vagóny Kateřina Kluzova Barbora Jursitzka Ano
10 Karvinacky Dorota Rakowska Lucie Rakowska Ano
11 rychlošlapky Denisa Klusová Jana Szpyrcová Ano
12 Berušky z JK Vělopolí Paula Siudová Kateřina Chrobáková Ano
13 Berušky z JK Vělopolí Paula Siudová Kateřina Chrobáková Ne
14 Autolekarnicky Michaela Zuczková Zuzana Hotová Ano
15 Zabloudily jsme Veronika Belišová Karolína Mynářová Ano
16 MECKY Veronika Mecová Pavlína Mecová Ne
17 Divoké kachny Nina Barchanská Veronika Kuchařová Ne
18 Divoké kachny Nina Barchanská Veronika Kuchařová Ne
19 Sexy lasičky Agáta Szturcová Hana Senášiová Ano
20 Sestry v akci Klára Bezruczová Drahomíra Chromjáková Ano
21 PProudařky Magda Raszková Martina Kufová Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Patriots René Beták Blanka Pavelkova Ano
2 migranti SRTG Orlova Martin Jurák Veronika Wilzková Ano
3 Zkusimy a uwidzimy Marian Worek Agata Worková Ne
4 Vesničtí bojovníci zdeňka závadová david hvizdoš Ano
5 Ňufky Jan Swienczek Jana Zawadzká Ano
6 Survivors Veronika Drdová Ondřej Grapl Ano
7 Kuřátka Šimon Robenek Veronika Gajzlerová Ano
8 Evašek Václav Kverka Eva Sikorová Ano
9 KATKA & ADAM ADAM ONDRASZEK KATEŘINA ONDRASZKOVÁ Ano
10 Soldíci Kateřina Lasotová Martin Solarski Ano
11 Červeňaci Roman Červený Petra Ledererová Ano
12 Poprvé spolu Jarda Steller Anna Walaská Ano
13 AniRybaAniRak Petr Piegrzym Romana Cyroňová Ano
14 vojáčci jan vojáček michaela smialková Ne
15 Svištíci Stanislav Kollert Lucie Kollertová Ano
16 My dva René Kobielusz Beata Kobieluszová Ano
17 Rošťáci Tomáš Vacula Veronika Ivánková Ano
18 GIXXER parťáci Beáta Zbončáková Martin Stawarczyk Ano
19 UVIDÍME Milan Romanowski Gabriela Romanowská Ano
20 Gazdowie Nikola Ježowicz Markéta Ježowicz Ne
21 Cieslarcy Rut Cieślarová Robert Cieślar Ne
22 ELTOM Tomáš Bojko Eliška Poločková Ne
23 Heczkovci Martin Heczko Soňa Šuláková Ne
24 Blabla Tereza Dvořáková DAVID Sedláček Ano
25 Pivoslavni Beata Dulawová Marian Dulawa Ano
26 Made Maj Day Sabina Zoubková Ondřej Zoubek Ano
27 Promiňte, že jsme nejlepší ;) Lukáš Kušnirak Žaneta Kušnirakova Ano
28 Babí léto Marek Štěpán Barbora Pašková Ano
29 JagTeam Denisa Sopuchová Petr Kubulus Ano
30 Moomins Martina Vychodilová Petr Čermák Ne
31 Moomins Martina Vychodilová Petr Čermák Ne
32 SK Černé plíce TB Tomáš Minarčík Barbora Bajerová Ano
33 +/- Kateřina Šrámková Jan Šrámek Ne
34 Je to na nás Sláva Černý Hana Hartošová Ano
35 Jana a Majkl Jana Mrózková Michal Žák Ano
36 BiPoMe Lukáš Kuffa Patricie Kuffová Ano
37 Sucháči Patrik Suchý Veronika Miczykova Ano
38 JUDO Třinec Miroslav Hvozdovič Adéla Szarzecová Ano
39 JUDO Třinec Miroslav Hvozdovič Adéla Szarzecová Ne
40 OCR Runners Ostrava Jaroslav Vlachynský Stanislava Lukešová Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Fit Factory Třinec Michal Šimon Roman Kujawa Ano
2 Draci Rostislav Drong Antonín Drong Ano
3 Filetymen Jiří Rybka Jiří Rybka Ano
4 unse grose Radek Samek Ivo Crhonek Ano
5 Postradatelní Miroslav Marek Radim Tomica Ano
6 Nadlimit Antonín Ježowicz Jiří Krumpholz Ano
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Jedničky Olga Mencnarowská Petra Pilchová Ano
2 Body Academy 1 Martina Ryšková Lucie Ryšková Ano
3 MIG2017 Kateřina Gorylová Karin Kurová Ano
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Cobram team Zdeněk Otawa Renáta Rezková Ano
2 EMKO Marek Kováč Editka Kováčová Ano
3 Smeldi Jana Kawulokova Jaromir Smelik Ano
4 Neposední Zdeněk Musialek Lucyna Sikora Ano
5 MADR David Rolenc Adriana Míčková Ano
6 Bobani Petr Bochenek Petra Bochenková Ne
7 Dybal Family Radek Dybal Simona Dybalová Ano
# Jméno Zaplaceno
1 Libor Ne
2 Kateřina Ano
3 Szymon Ne
4 Jakub Ano
5 Rostislav Ne
6 Robert Ano
7 Libor Ano
8 Tomáš Ano
9 Roman Ano
10 Markéta Ano
11 Vítek Ano
12 Lukáš Ne
13 Lukáš Ano
14 Tomáš Ano
15 BruceMP Ne

Řekli o závodu

Martin Kucharzyk
„Výborně zvládnutá akce! Skvěle zvolená trasa (člověk žije v Třinci celý život a ani neví, co všechno se tady dá najít :) a hlavně všude byla cítit radost a pohoda.“
Martin Kucharzyk (závodník)
Gabriela Moravcová
„Úžasný závod, který se dá užít od začátku do konce s úsměvem, velkou pochvalu mají dobrovolníci na stanovištích, jejich povzbuzování bylo super :) a sprchy… nejnáročnější disciplína :D ale to k tomu patří… těším se na příští rok.“
Gabriela Moravcová (závodnice)
Lucie Waszková
„Měla jsem chuť fláknout s pořadatelskou vestou a přidat se k závodníkům. Atmosféra byla parádní!“
Lucie Waszková (Majdeják na trati)
Petra Grznáriková Rucká
„Úžasný zážitek, skvělí lidé, parádní atmosféra, skvělá organizace závodu, luxusní překážky, už se těšíme na další ročník.“
Petra Grznáriková Rucká (závodnice)

Fotogalerie minulých ročníků

Pořádáme celoroční akce

Naši partneři

AC Steel a.s.
BKB Metal, a.s.
Bulawa – reklamní agentura
CRAFT
Finitrading
Město Třinec
Obec Vendryně
Autel montáže
Klimaprodukt, a.s.
Třinecká klimatizace, a.s.
Třinecký inženýring a.s.
Kovopol Industry
AGROP NOVA a.s.
Allianz
Birell
Blackcomb
Braintrast
Čajovna V pohodě
Cieslar s.r.o.
Creactive
ČSOB Pojišťovna
Dara Kuźmic
Destiny
Distrimed
e-statika.cz
Elsto, a.s.
Eneza
Estim
Fita Restaurant
Farma U Klokana
Filip Tesař - freelance developer
Fit Factory Třinec
Hajduk a partneři
Herbamedicus
Hitrádio Orion
Horizont
Hotel Vitality
Hutník
IFK – Regionální televize
Iontovenapoje.com
Kovona System, a.s.
M&M reality
Městská knihovna Třinec
Mňamis
Ossiko v.s.p.
pletivo-ploty3nec
Pochutnej si!
Pro Balon
Radegast
Restart Energy
Scaserv
Steeltec.cz
Tiande
VIP akce
Vitality Slezsko
ŽPL Group, a.s
Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s.p.