Mezinárodní překážkový závod dvojic

Závod, na který se nepřipravíš

10/8/2019, Sportovní areál Vendryně

 

 
Upoutávka na další ročník závodu MajDay.

Upoutávka na další ročník závodu MajDay.

 

 

Závod je náročný – a rozhodně se na něj nepřipravíš! Popleteme Ti totiž nejen nohy, ale i hlavu. Ale neboj, nepotřebuješ žádné speciální vybavení ani extrémní fyzičku. Možná nevyhraješ, možná cestou zabloudíš a do cíle se doplazíš... to není podstatné. Předkládáme ti jedinečnou gorolskou výzvu pěkně „po našemu“.

Cena za dva závodníky činí 1 400 Kč (včetně vratných kelímků).
Cena dětského závodu činí 120 Kč (včetně vratného kelímku).
Cena volitelného funkčního trička Craft je pak 390 Kč.

Hlavní závod

Dvojice
Délka trati
Převýšení trati
Datum: 10. 8. 2019
Místo konání: Sportovní areál Vendryně
GPS: 49.6646942N, 18.7033433E
Délka trati: 10 km
Start: 10.00
Interval: 30 sekund
Převýšení: 300 m
Kategorie: muži/ženy/mix
Věková kategorie: junioři (věk obou závodníků do 19 let)
elita
veteráni (věk obou závodníků nad 40 let)
Cena: do 30. 4. 2019 – 1 200 Kč
od 1. 5. 2019 – 1 400 Kč

Uváděné ceny jsou za tým (dva lidi).
Součásti ceny jsou také vratné kelímky v hodnotě 50 Kč, které je možné odevzdat ve vyznačených stáncích. Nenechte si ujít také Festival pohybu a celodenní koncerty.
Volitelná trička: funkční trička Craft – 390 Kč

Ke stažení: pravidla závodu MajDay 2019
prohlášení závodníka MajDay 2019
souhlas zákonných zástupců pro osoby mladší 18 let
Zahraniční platba: IBAN: CZ9620100000002200926130
SWIFT CODE: FIOBCZPPXXX
Cena: 24 €/os. (do 30. 4.), 28 €/os. (od 1. 5.)
Tričko: 15,5 €/os.

Dětský závod

Jednotlivci
Věk 10-15 let
Délka trati
Datum: 10. 8. 2019
Místo konání: Sportovní areál Vendryně
GPS: 49.6646942N, 18.7033433E
Délka trati: < 1 km
Start: ve vlnách po 5 minutách, start v 9.30
Typ: závod jednotlivců
Věk: 10–15 let, se souhlasem rodičů a pod jejich dohledem
Cena: 120 Kč

Součásti ceny je také vratný kelímek v hodnotě 50 Kč, který je možné odevzdat ve vyznačených stáncích.
Registrace: prostřednictvím registračního formuláře uvedeného výše
Poznámka: Trasa závodu je v okolí cílové arény a dítě je tak stále rodičům na očích.

Cena Maji Žabkové

Dvojice
Délka úseku
Převýšení úseku
Informace: Součásti hlavního závodu bude také vnořený závod o vrcholovou prémii aneb Cena Maji Žabkové. Jde o nejrychlejší zdolání určeného úseku trati. Začátek a konec úseku bude na trati viditelně vyznačen. Vyhlášen bude vždy nejrychlejší pár z mužů, žen a mixů.

Kdo byla Maja Žabková se můžete dozvědět zde.
Délka úseku: 900 m
Převýšení: 110 m

Seznam závodníků

Počet závodních týmů: 410/400
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Koblížci Pavel Lasota Štěpán Benek Ano
2 Jogurtová bábovka Lukáš Tomoszek Ondřej Sobol Ano
3 Do osmi doma Patrik Bocek Daniel Romanowski Ano
4 FOXES Daniel Šlezar Raimund Sikora Ano
5 MaFuLu Dominik Kobielusz Ludvík Martynek Ano
6 BAZINGA Vítek Konderla Jonáš Madeja Ano
7 Rychli a zběsilí Max Marian Wegmann Patrik Pawelek Ano
8 Rambutani Sebastian Kuźma Daniel Ryszawy Ano
9 Hašišáci Daniel Karcz Vít Pyszko Ano
10 FakeGym Jindřich Jurzykowski Ondřej Mikulec Ano
11 (j)elita ze SPŠE Filip Válek Filip Turek Ano
12 Bujda Martin Burian Lukáš Bojda Ano
13 Marek^2 Marek Bialožyt Marek Haltof Ano
14 GOROLI Marek Suchánek David Pašanda Ano
15 Outsideři Petr Martynek Martin Tomica Ano
16 Wichry 1 Mariusz Gociek David Folwarczny Ano
17 Kuminiorz a Kumin Filip Bojko Marek Heczko Ano
18 Ti co doběhnou Vojtěch Kupiec Michal Rusz Ano
19 Dingo Brothers Matúš Kultan Dávid Burian Ano
20 JOHN & DAVE Jan Kováč David Wiszczor Ne
21 Bananek Adrian Ondraszek Mateusz Kaszper Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 ZULU team Zuzana Ciencialová Lucie Vysoká Ano
2 Double Trouble Anna Pietrová Aneta Kneislová Ano
3 Agara Agnieszka Kiedroń Adriana Grulichová Ano
4 Rumové Kuličky Magda Bruková Kateřina Warcopová Ano
5 Mastergirls Teresa Mrózek Hana Bernatíková Ano
6 Tvoje máma Eliška Janiková Anna Moržolová Ano
7 Bohyně z východu Laura Lipowská Pavla Stonawská Ano
8 Papírový tuňák Sabina Zoubková Tereza Martynková Ano
9 Myšimani Michaela Gibiecová Nikol Martynková Ano
10 MiRo Sandra Majsová Weronika Hliśnikowská Ano
11 Bob a zajíc Karolína Franková Mariana Franková Ano
12 Prasátka Nela Adamčíková Sabina Branná Ano
13 SUPERWOMEN Veronika Kotasová Adéla Adamčíková Ano
14 NUFETOVÍ KREPLÍCI Klára Sikorová Daniela Sikorová Ano
15 Broskvičky Barbara Zajoncová Barbora Turoňová Ano
16 Dvě holky Bára Kseničová Veronika Palyzová Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Donutil jsem ji Ondřej Hložek Natálie Vavrečanová Ano
2 Supr špica Adam Bazgier Daniela Ciencialová Ano
3 100% condition Barbara Huczalová Kvido Kozlovský Ano
4 Výběr z hvězd Radek Suszka Markéta Konderlová Ano
5 Tým alfa Jan Lubojacki Tereza Marszalková Ano
6 Ideální stav René Cankov Beata Vrlíková Ano
7 Bullnutrition Vlastimil Kryl Evelína Pnioková Ano
8 Dream Team Sára Molotová Mathias Ruschka Ano
9 Kulihrášci Viktorie Raabová Adam Maceček Ano
10 Kryši & Zuza Kryštof Labaj Zuzana Mlčochová Ano
11 PoTrati Zuzana Czerneková Adam Drapa Ne
12 Běžci Ondra Klimek Gabriela Ćmielová Ano
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 No Name Aleš Děkan RafaŁ Tkacz Ano
2 Gabrys Brothers Adam Gabrys Dominik Gabrys Ano
3 LaBoco Jiří Bocek Richard Laboj Ano
4 salomon-run.cz Martin Tuharský Erik Tuharský Ano
5 Přelkep Vojtěch Pastuszek Jakub Pastuszek Ano
6 Vagus Lukáš Glajcar Petr Bezděk Ano
7 Panter a Mánička Petr Skarke Milan Szotkowski Ano
8 Chluponozi z Třince Ondřej Zoubek Miroslav Polák Ano
9 My2 - Stib a Lope Jakub Štěrba Lukáš Czerner Ano
10 Draci Antonín Drong Rostislav Drong Ano
11 GaGuGo Radim Cienciala Michal Rylko Ano
12 Javormani Marcel Kawulok Pavel Šemla Ano
13 Tygři Dominik Wijacki Michal Klus Ano
14 Martine táhni Toma! Tomáš Kyzek Martin Kovář Ano
15 Dupky Jan Konečný Josef Němec Ano
16 BimBamBom Petr Med Jan Chytra Ano
17 DYMZAMTYM Jan Zamarski Martin Rzyman Ano
18 Vořešpruti: Part II Vojtěch Machnik Tomáš Machnik Ano
19 KA@MA Kamil Tluszczik Martin Gajdzica Ano
20 HA.DO.mršky Milan Dobiš Martin Očadlý Ano
21 ČESKÁ SODA LUKÁŠ KLUS MATĚJ HORŇAK Ano
22 Bryndzové halušky Miroslav Lukáč Maroš Lukáč Ano
23 Chodci Libor Sojnek Martin Gargoš Ano
24 Podgarliny Tomáš Kolarczyk Marek Macura Ano
25 GEPARD & LEVHART Lukáš Kušnirák Marian Kusnierz Ano
26 Střelci z Moravy Milan Samiec Patrik Czylok Ano
27 aŇimalZ Filip Mihoč Jan Verlík Ano
28 Bratranci Martin Janda Vojtěch Sikora Ano
29 Párek s Hořčicí Jiří Krakoš Lukáš Hořčica Ano
30 J.S. TEAM Jakub Szmek Jan Szmek Ano
31 Bob a Bobek Lukáš Marthaus Josef Krenželok Ano
32 2 Kuny Michal Kunák Tomáš Kunák Ano
33 Nosáči Jakub Stýskala Petr Pilčík Ano
34 Palko team Dominik Peinlich Pavel Šištík Ano
35 Czech Street Boys Michal Kempny Tomáš Kučera Ano
36 Bráchové Michal Zachara David Zachara Ano
37 MiKu David Misiarz Tomaš Kudělásek Ano
38 Tyiraqeq Tomáš Pítr Kryštof Petrášek Ano
39 Kiwi + Apfel Sven Köhler Eduard Mordáč Ano
40 Břuch a Břušek Vojtěch Brzuchański Petr Brzuchański Ano
41 ZM SERVIS MORAVIA Martin Turoň Radek Kubásek Ano
42 Oldy boys Pavel Klepacz Petr Matloch Ano
43 Dýmkaři s.r.o. Ondřej Sikora David Josiek Ano
44 ALFA SAMCI Josef Marszałek Roman Drong Ano
45 2+0 Samuel Bocek Benjamin Konderla Ano
46 Doktor Hous František Bílko Michal Cieslar Ano
47 Infected Mushrooms Jerzy Cieńciała Michal Raszka Ano
48 Litinaři Marek Swierczek Daniel Michalik Ano
49 Bang Masters Libor Jarmič Radim Hatlapatka Ano
50 CeBéčko Lukáš Macura Lukáš Sabela Ano
51 Jdem do toho po hlavě! Tomáš Sikora Vít Kobielusz Ano
52 Byliny v ústech Matouš Labuda Lukáš Bilko Ano
53 BoroBoro Roman Bazgier Patrik Konderla Ano
54 ERR DESING Martin Sikora Pavel Sikora Ano
55 Bratrstvo rychlých zajíců Richard Szarzec Adam Szarzec Ano
56 Koblížci Jakub Gaier Ariel Palik Ano
57 JAKE & TLUSŤOCH 2 Adam Navrátil Tomáš Janeček Ano
58 TJDL Jan Lysek Robin Sikora Ano
59 Bratři Václav Smolon Marek Smolon Ano
60 Nebuďte másla!!! Jan Tlapák Jakub Tlapák Ano
61 Rooster & Goose Tomáš Husar Tomáš Kohutek Ano
62 Black Eagles Antonín Walaski Jan Supik Ano
63 Ondřeji PROSÍM! Ondrej Bilek Ondřej Stebel Ano
64 RD TEAM David Turek Radek Koutník Ano
65 Killer nugáti Michal Rusina Jaroslav Brzezina Ano
66 PaTo Patrik Heczko Tomasz Gleta Ano
67 Poslední zhasne Dušan Lasota Vojtěch Lasota Ano
68 Zastav a nepřežiješ! Jaromír Páleník David Liberda Ano
69 Easy Riders Jakub Kadłubiec Maciej Szewczyk Ano
70 Klub poslední naděje Petr Kovalčík Martin Dziekanik Ano
71 DŘEVOBIJCI Jan Janečka Adam Gančarčík Ano
72 Divoké veverky Tomáš Přehnal Lukáš Kameníček Ano
73 2Unlimited Jaroslav Polok Matouš Hodula Ano
74 petit atelier Jan Beneš Radim Tyrlik Ano
75 Šuhaji Ján Prokop Miroslav Antolík Ano
76 Divocí fešáci Pravoslav Milde Jiří Vodička Ano
77 Baklažáni z Goralie Ondřej Kura Martin Sikora Ano
78 InfarktVeVendryni Denis Heczko Vojtěch Byrtus Ano
79 Burik Team Element Tomáš Suszka Jakub Cieslar Ano
80 Hura Torpedo Roman Kuffa Marek Maroszczyk Ano
81 SAKR Alex Piechaczek Stanislav Ćmiel Ano
82 Laryngospazmus Michal Briško Ondřej Růžička Ano
83 MOBISáááá Vítězslav Dembinný Dalibor De Carvalho Ano
84 Notoričtí alkoholici Dan Žlebek Ondřej Planka Ano
85 Suchou nohou (první) Jakub Nezval Robert Kužela Ano
86 Satani Vojtěch Konderla Matouš Konderla Ano
87 DHL Running Club + friends Martin Chlebik Jakub Šangala Ano
88 MudBoys Jakub Smetanka Andrzej Kowala Ano
89 Střanski & Bartuš David Bartosz Václav Bystrianský Ano
90 Břetis a junior Břetislav Panák Břetislav Vala Ano
91 ORUN Running Team Ondřej Kantor David Procházka Ano
92 JK-SK Martin Stodola Martin Hulek Ano
93 Mlíčňáci Robert Novák Kryštof Jandák Ano
94 Rychlí běžci Filip Nytra Jakub Sikora Ano
95 To je jedno Petr Cieslar Tomáš Kurtin Ano
96 Dlouhoprsťáci Aleš Martinek Tomáš Záboj Ano
97 HONZIKPETIK Jan Delong Petr Delong Ano
98 PaFi Pavel Bujok Filip Molota Ano
99 Svibičoři Pavel Homola Michal Šašek Ano
100 JÁDRO Marek Pinkas Michal Cieslar Ano
101 MaŠči Martin Ščigel Filip Malík Ano
102 Tempish Heartbeat Inline Michal Kuczynski Martin Marsín Ano
103 ORKA Petr Kalinec Oto Orban Ano
104 Gorole z Rzyki Rosťa Kavulok Tomáš Smolka Ano
105 TyPiCi Daniel Cienciala David Pilch Ano
106 Pokus č.4 Marek Rozsíval Petr Trusina Ano
107 RyMa Ryszard Kiedroń Mateusz Kiedroń Ano
108 V suchém triku Jan Burik Jakub Staněk Ano
109 Octagon Team Jaroslav Martiník David Martiník Ano
110 Rumpál mustard Jiří Valenta Jan Perůtka Ano
111 Pytlíci Ivo Kantor Ondrej Pustka Ano
112 What is dead may never die Miroslav Mucha Jakub Polok Ano
113 Řízená střela Piotr Adamczyk Radim Kwaczek Ano
114 Čanda Buráku Jakub Revaj Daniel Marosz Ano
115 Rýže s knedlíkem Viet Do Pham Pavel Fatura Ano
116 Rychlejší než střela Milan Měchura David Sliwka Ano
117 Bufetáři Ondřej Drong Tomáš Kalmus Ne
118 Muži v ofsajdu Richard Koliba Piotr Mendrek Ano
119 Zas posledni Tomáš Milin Ondřej Kolář Ne
120 když ne kozub aspoň kámen Jiří Olšanský Dušan Byrtus Ne
121 No co je Adam Samiec Rostislav Martynek Ne
122 ČtyřiMetry Ondřej Mikulenka Patrik Wojnar Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 K3A Andrea Podleśná Kateřina Sliwková Ano
2 KP TEAM Veronika Gilová Irena Fišerová Ano
3 Dívky v pavoučí síti Simona Wawroszová Lucie Marišková Ano
4 Makačenko a Flakačenko Dorota Rakowska Olga Maximova Ano
5 \"Ne, že nás tam přihlásíš\" Lucie Rakowská Jana Bartková Ano
6 masové kuličky Hana Typltová Petra Štěpánová Ano
7 Mandarinky Hana Sikorová Dana Haltofová Ano
8 Matky na tahu Jaroslava Skarke Darina Lubowiecká Ano
9 Zkusíme to :) Zuzana Sikorová Lucie Gieraczková Ano
10 Vygumky Patricie Kuffová Kristýna Škerková Ano
11 BEASTS Edita Hrabcová Iveta Blahútová Ano
12 Sestry v akci Katrin Martynková Kamila Martynková Ano
13 E @ M ERIKA KOBIELUSZOVÁ MIROSLAVA KALETOVÁ Ano
14 Asistentky dotykové Barbora Jursitzka Jiřina Cieslarová Ano
15 Totální Nasazení Dana Bužková Eva Hamrozi Ano
16 Berušky z JK Vělopolí Barbora Heczková Paula Siudová Ano
17 Zabloudily jsme Veronika Belišová Karolína Mynářová Ano
18 DA-MA Daniela Červenková Martina Misiarzová Ano
19 ELIMA 1 Helenka Zahradníková Martina Bocková Ano
20 Bukvičky Eva Rusinová Eva Mlynarčíková Ano
21 HoToVky Zuzana Hotová Eva Tomečková Ano
22 Všechno se má zkusit! Zuzana Burešová Monika Labajová Ano
23 Čaj a Kov Taťána Čajková Ivana Kovalčíková Ano
24 ODVÁŽNÉ MATKY Petra Cieslarová Darina Maroszová Ano
25 Bambulky Vendula Misiarzová Klára Twardziková Ano
26 Chocolate Power Mariola Kadlubcová Hana Kačmarčíková Ano
27 Matky na tahu Kateřina Morcinek Michaela Šrubařová Ano
28 Bazinga Eliška Macoszková Žaneta Jakubíková Ano
29 NaPohodu Klára Audy Darina Conková Ano
30 Matky v \"běhu\" Monika Hofrichterová Barbara Fikarová Ano
31 Janičky Jana Adamíková Jana Hlawiczková Ano
32 LaKo Zuzana Kovalčíková Lucie Lancová Ano
33 PEKI Petra Flaszova Krystyna Filipkova Ano
34 Kosme-tyčky Veronika Kaputová Aneta Slavická Ano
35 Ségry stíplařky Ivana Lubojacká Lenka Ondrašíková Ano
36 Bory a Lipy Maria Borská Dorota Lipowská Ano
37 Andíčci Andrea Němcová Andrea Doležalová Ano
38 KAMZICE Klára Adamcová Nikola Poláková Ano
39 Bosorky Zuzana Mesárošová Lenka Mesárošová Ano
40 KaRe Regina Střížová Katarzyna Roszka Ano
41 Girls Power PETRA RUCKA Natalie Rucka Ano
42 Sestry v triku Klára Pieterová Barbora Pieterová Ano
43 Kalamity Alena Šoustková Dominika Šoustková Ano
44 MECKY Veronika Mecová Pavlína Mecová Ano
45 Horalky Barbora Bútorová Renata Benediková Ano
46 Patty a Selma Dana Poloková Aneta Walaská Ano
47 Mr.Proper Zuzana Motyková Anna Freimannová Ano
48 FAST RIVER Simona Smolinská Petra Švrčková Ano
49 Od A do Z s úsměvem Alena Ciencialová Zuzana Benatzká Ano
50 kUndiCe katka špoková peťa jadamusová Ano
51 KSLP Markéta Rygelová Barbora Kaštovská Ano
52 Jeden a půl Adéla Šibrová Eliška Zetková Ano
53 notorické veverky Karolína Rašíková Kateřina Raszková Ano
54 Achjooo Eliška Zetková Pavla Kajfoszová Ne
55 Stromové konkurenční kuželky Tereza Mikulová Kateřina Havlová Ano
56 HOLKANEVÍM Renata Grácová Marta Konečná Ano
57 Help pls Gabriela Grygová Kateřina Polomská Ano
58 Bo Pa cošky Ilona Pekárková Iveta Luňáková Ano
59 M & N TEAM Markéta Baginská Natálie Szczypkovíá Ano
60 “Nerozhodné” Michaela Martynková Petra Bieleszová Ano
61 Divoké kočky Ivana Škáchová Lenka Kalužová Ano
62 Horský Holky Michaela Kuklišová Sylvie Zaoralová Ano
63 Sára a Káča Kateřina Chrobáková Sára Mendrochová Ano
64 Last minute Natalia Sikorová Jolana Šrubařová Ano
65 Hopsinky Eva Kabáthová Jindra Hlavová Ano
66 gorolwomen Lucie Piechaczkova Magdalena Ćmiel Ano
67 Inkognito Gabbriela Stryjová Marie Nieborasová Ne
68 Rochňáci Darja Szmeková Alena Capková Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Moje Fitko Marian Cieslar Simona Ciencialová Ano
2 ADKA Adam Kadlubiec Kateřina Lysková Ano
3 Myšulici Ondřej Glajcar Jana Kawuloková Ano
4 Brutus Team Jana Cieslarová Michal Orliv Ano
5 ZUM Zdeněk Řípa Urszula Konderlová Ano
6 STG Karviná Romana Suchánková Lukáš Lesniak Ano
7 Vykutálení Koblížci Jaroslav Koblížek Zuzana Koblížková Ano
8 Gympláci Martin Konečný Kristýna Maršálková Ano
9 Švagři Rostislav Cieslar Pavlína Štefanková Ano
10 Zwyrtkovi Tomáš Zwyrtek Kateřina Zwyrtkova Ano
11 Mondošívani Radek Kováčik Aneta Holubková Ano
12 TOMI tým Michaela Jančaříková Tomáš Maciejczyk Ano
13 Babí léto Marek Štěpán Barbora Pašková Ano
14 ŠVAGŘI :-) Jacek Mencner Lucie Pavladyová Ano
15 SK Černé plíce 1 Zdeněk Mařák Lucie Pavlovičová Ano
16 KATKA & ADAM Adam Ondraszek Kateřina Ondraszková Ano
17 Bacha už jsou tady! Marek Macura Žaneta Kušniráková Ano
18 Mama a tata Bronislava Chrappa Richard Chrappa Ano
19 Deny&Kany Vojtěch Blahut Nikola Kaňáková Ano
20 My dva Kristýna Kohutková Roman Kohutek Ano
21 Slívovi Pavla Slívová Petr Slíva Ano
22 Křivonožky Ondřej Obr Radka Samková Ano
23 Genitální tým MUDrovci Jakub Szewczyk Magda Szewczyk Ano
24 Cousins Tomáš Rajca Magda Borská Ano
25 MAREL Marek Cieslar Ella Cieslarova Ano
26 KaŠe Team Roman Zogata Kateřina Zogatová Ano
27 Lemry Martin Zbořil Sharon Jendřejková Ano
28 MARVEL Jakub Vrubel Martina Soviarová Ano
29 Team X David Gajdacz Taťána Pálová Ano
30 Godula Tomáš Zuczek Michaela Zuczková Ano
31 ZIGODULA team Ivo Noga Zuzana Nogová Ano
32 Kratzin Stefan Nowak Beata Szpyrcová Ano
33 Mývali Lukáš Mihal Jana Mihalová Ano
34 Janičky Jakub Janiczek Zuzana Janiczkova Ano
35 Vomarama Radek Kubik Markéta Kubiková Ano
36 Paloncošci Radim Paloncy Lucie Palonca Ano
37 To jsou lamy, vole! Jakub Zvolánek Kateřina Zvolánková Ano
38 Coffeeholics David Hotař Lucie Wiesnerová Ano
39 Lemříci Petra Labajová Jan Raszka Ano
40 POTŘETÍ Beata Dulawová Marian Dulawa Ano
41 Kdo si počká, ten se dočká! Rostislav Turoň Nikola Palicová Ano
42 Grepíci Radim Grepl Renata Polášková Ano
43 Slivovički Hana Nowaková Marek Tańcula Ano
44 Stonožky :) Miroslav Homola Alena Kopkova Ano
45 Smerfetka & Zgrywus David Mec Hana Suchanková Ano
46 Happy human Daniel Kufa Natalia Kobielusz Ano
47 Gaugani Antonín Samek Danuta Dulawová Ano
48 Kotki Robert Konderla Dana Konderlová Ano
49 FamilyCouple Jan Raszka Klára Bezruczová Ano
50 Nejsme žádné bábovky! Viktor Moj Veronika Charvátová Ano
51 Piekny i Bestia Witold Rybicki Renata Lipka Ano
52 KaRegTeam Vojtěch Lanc Michaela Konečná Ano
53 Čiperní staříci Vladimír Dědek Zuzana Dědková Ano
54 Rumové kuličky Marian Konderla Lenka Konderlová Ano
55 Utrpení Matouš Havel Kateřina Czempková Ano
56 Patriots René Beták Blanka Pavelková Ano
57 AniRybaAniRak Petr Piegrzym Romana Cyroňová Ano
58 xd Jakub Mec Gabriela Mecová Ano
59 Terident Tereza Dvořáková David Sedláček Ano
60 Sushi lovers Eliška Hečková Petr Trachtulec Ano
61 Foks Kristýna Turoňová František Schubert Ano
62 Poutníčci Marek Gilík Tereza Poláková Ano
63 Šlechtici Jakub Šlechta Lucie Šlechtová Ano
64 Štaflík a Špagetka Miroslav Cymorek Sára Halová Ano
65 Delfíni Vlastimil Petráš Helena Bílková Ano
66 Frolíkovci David Frola Lucie Frolová Ano
67 AniKub Jakub Mrózek Anna Chýlková Ano
68 RoMo Roman Gráf Monika Czeczotková Ano
69 The possimpible (beyond impossible) Magda Macíčková Jiří Kozlovský Ano
70 PSP David Bielesz Dorota Zogatová Ano
71 Kvalitní másla s.r.o. 1 Radka Cieslarová Radim Ošťádal Ano
72 Kvalitní másla s.r.o. 2 Nikola Cieslarová Patrik Cymorek Ano
73 Mrňouskové Lucie Káňová Robin Dubec Ano
74 Kvalitní másla s.r.o. 3 Jana Bartošová Radek Cieslar Ano
75 ToMiRaDi Tomáš Sikora Radka Nouzovská Ano
76 Teddy Bears Family Markéta Janiková David Skříšovský Ano
77 Pláničkovi Jan Planka Veronika Maňásková Ano
78 Black & White Denisa Rusnáková Tomáš Unucka Ano
79 Jestli chcete co vědět Marcela Tesařová Dan Arnošt Ano
80 Kamin a Vladuča Vladimíra Skalíková Kamil Lenomar Ano
81 GYCH Martina Menšíková Petr Kowalski Ano
82 Mapa Pavlínka Smetanová Martin Solarski Ano
83 Badec3nec Darina Lipusová Vojtěch Kadlubiec Ano
84 A už tam budem? :D Kateřina Kluzová Jakub Nieslanik Ano
85 Šneci v běhu Petra Procházková Michal Mrakwia Ano
86 Koťátka Nikola Fialová Lukáš Kuběnský Ano
87 Štaflík a Špagetka David Bielesz Magda Raszková Ano
88 Máme hlídání :)) Michal Mrózek Darina Cupková Ano
89 M&N\'s Nella Janáková Michal Janák Ne
90 Kráska a zvíře Radim Jevický Eva Walková Ano
91 Nekřičím!!! Pavel Čala Dorota Martynková Ano
92 Rudova koťata Rostislav Walica Ivana Mlčochová Ano
93 ArmyTeam Radim Mišun Taťána Koppanová Ano
94 Falconidae Petr Chamrad Miriam Slowiaczková Ano
95 Zas mamřeš Marek Stec Tereza Havlová Ano
96 Závod s lanovkou Štěpánka Kosová Aleš Kos Ano
97 VEVA Veronika Klapsiová Václav Sliž Ne
98 Gomíci Michaela Gomolová Ota Gomola Ano
99 K3 Jeníček a Mařenka K3 Markéta Klapsiová Jan Lamacz Ano
100 BURU Team Mariusz Paszanda Klára Vršanová Ano
101 Cross&MMA Patrik Martiník Adéla Zientková Ano
102 Rising stars Lukas Kyrych Lenka Kyrych Ne
103 Štucteam Petr Byrtus Eliška Byrtusová Ano
104 Plynskyrze Pavla Karczmarczyková Ondřej Kulla Ano
105 Poprvé Dana Růžičková Antonín Rybníkář Ano
106 Stacho a Lůca Lucie Břečková Stanislav Cienciala Ano
107 H.E.A.T. Heroes race team Hynek Ondracek Sabina Kalusova Ano
108 Predatoři Karolina Bocková Luboš Konderla Ano
109 Dream team K+P Patrik Baszczyňski Karolína Wawrzaczová Ne
110 Dobráci z Dobratic Fadi Akike Sandy Garbová Ano
111 Pejsci Simona Diringerová Matěj Rakowski Ne
112 Závodní Lemry Michal Hirsch Natálie Sikorová Ne
113 Adél a Tomáš Tomáš Szotkowski Adéla Samiecová Ne
114 Už nemůžu Robert Mauritz Marcela Mauritzova Ne
115 Carpe diem David Kocyan Krystyna Pyszkova Ne
116 SSK Dolní Lomná Martin Lasota Denisa Lasotová Ne
117 TicTac Ondřej Starý Romana Stará Ne
118 Snowfly david klimanek jana klimankova Ne
119 Vyzva Petra Rakowska Jiří Škola Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Wicher Boris Krchňák Zenon Filipek Ano
2 Rum&Dup Daniel Bystroň Roman Hlaváč Ano
3 JaJa77 Jan Pyszko Jakub Kufa Ano
4 Nadlimit Antonín Ježowicz Jiří Krumpholz Ano
5 Žampioni z Milíkova Martin Heczko Tomáš Peter Ano
6 GluKo Igor Gluza Michal Kohout Ano
7 Malý a Velký Tomáš Sniegoň René Broda Ano
8 Fit Factory Třinec Michal Šimon Roman Kujawa Ano
9 Fileťáci Jiří Rybka Jiří Rybka Ano
10 Don Papa Radim Válek Armin Cieslar Ano
11 Raraši Radek Flasz Radoslav Holeksa Ano
12 Dovychovat Petr Madzia Milan Studnička Ano
13 unse grose Radek Samek Ivo Crhonek Ano
14 CWG - Fery a Čapis Fridrich Péli Vladimír Čáp Ano
15 Na žížu! Marek Chwajol Libor Musil Ano
16 Pokrevní bratři Aleš Roček Štefan Baláž Ano
17 Příště jenom pro radost! Zdenek Hornicek Martin Vavrusa Ano
18 Veselí bratři Ladislav Szijjárto Vojtěch Szijjárto Ano
19 SLIVOVICE a RUM Dušan Vápeník Ladislav Škvrna Ano
20 Mlaďasi Marek Molota Oldřich Strnad Ano
21 HOŠI STAROŠI Roman Kubiczek Stanislav Klimek Ano
22 Maximus Fight Club Maciej Pilarczyk Zbyszek Pilch Ano
23 mrtvoly Petr Cienciala Radim Sikora Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Jedničky Olga Mencnarowská Petra Pilchová Ano
2 MaPe Marcela Minaríková Petra Brancova Ano
3 Black Marta Čená Bernardeta Sikorová Ano
4 Chodíme pěšky Michaela Gryčová Denisa Kudrová Ano
5 Sušenky Hana Szymonková Lenka Dobrovolná Ano
6 Malá a velká Gabriela Moravcová Hana Podolská Ano
7 MIG 2017 Katerina Gorylová Karin Kurová Ano
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 LuMir Ludmila Marková Miroslav Marek Ano
2 Von Reibenkopf Ivana Drbohlavová Adam Drbohlav Ano
3 Cobram team Zdeněk Otawa Renáta Rezková Ano
4 Zverina Petr Čmiel Slávka Zelníková Ano
5 Guty team David Míra Kateřina Mírová Ano
6 Škatulata hejbejte se. Leoš Szkatula Monika Szkatulová Ano
7 Přistěhovalci Marian Turek Jana Muchová Ano
8 Ségra s bráchou Renata Kaletova6 Zdeněk Niedoba Ano
9 Uvidime2 Milan Romanowski Gabriela Romanowska Ano
10 borovičky Jan Kusin Iva Kusinová Ano
11 Neposední Zdeněk Musialek Lucyna Sikora Ano
12 Jacek i Agatka Jan Pír Marcela Vojnarová Ano
13 Rozverní David Rolenc Adriana Míčková Ano
14 SRTG Orlová Pavel Kubla Monika Warzeszková Ano
15 Mamka a taťka Jindřich Orság Kateřina Orságová Ano
16 ANOEM Libor Kantor Jana Klusová Ano
17 Javorovy Daniela Sližová Emil Szmek Ano
18 Tabata Crew Roman Slowik Martina Lyčková Ano
19 PřePa Přemek Kocyan Pavlína Kotasová Ano
20 MBMM Bohdan Mucha Marcela Martynková Ano
21 Nýdecké korýtko Ryszard Niewdana Silvie Niewdanová Ano
22 Hrobař team Michal Hrobař Lenka Hrobařová Ano
# Jméno Zaplaceno
1 Filip Ano
2 Zuzana Ano
3 Vladimír Ano
4 Barbora Ne
5 Tomáš Ano
6 Tomáš Ano
7 Libor Ne
8 Libor Ne
9 Markéta Ne
10 Jakub Ano
11 Tomáš Ano
12 Eliška Ne
13 Sára Ne
14 Sára Ne
15 René Ano
16 Klára Ne
17 Martina Ne
Počet dětí v dětském závodě: 91/120
# Jméno Zaplaceno
1 Klára Kobieluszová Ano
2 Marek Kobielusz Ano
3 Alex Bartoš Ano
4 Filip Červenka Ano
5 Vít Červenka Ano
6 Hynek Bujnoch Ano
7 Hana Czepcová Ano
8 Elen Šišková Ano
9 Tonda Šiška Ano
10 Terezka Bronclíková Ano
11 Matyáš Vrána Ano
12 KLARKA WALASKA Ano
13 Tadeáš Zuczek Ano
14 Anetka Rybková Ano
15 Eliška Gryčová Ano
16 Vojtěch Galacz Ano
17 Vojtěch Roček Ano
18 Ondřej Roček Ano
19 Jan Mihal Ano
20 Dawid Folwarczny Ano
21 Klára Jasinková Ano
22 Filip Jasinek Ano
23 Marek Przeczek Ano
24 Filip Noga Ano
25 Matteo Cieslar Ano
26 Marek Marosz Ano
27 Dominik Marosz Ano
28 Jiří Olejník Ano
29 Václav Vraník Ano
30 Patrik Warzeszka Ano
31 Martin Sikora Ano
32 Dominika Návratová Ano
33 Eliska Palonca Ano
34 Nikodem Mitrenga Ano
35 Szymon Mitrenga Ano
36 Kristýna Drinková Ano
37 Natalie Roiková Ano
38 Sebastian Roik Ano
39 Magdalena Sikora Ano
40 Matěj Novák Ano
41 Jan Gluza Ano
42 Amálie Kusinová Ano
43 Marie Kusinová Ano
44 Patricie Gorylová Ano
45 Jiří Kohout Ano
46 Matouš Orság Ano
47 Šimon Ksenič Ano
48 Zina Pindorová Ano
49 Klaudie Kulichová Ano
50 Vojtěch Kulich Ano
51 Nikola Zacharová Ano
52 Adam Fizek Ano
53 Valérie Szijjártoova Ano
54 Vendula Szijjártoova Ano
55 Nina Piechaczková Ano
56 Sára Branná Ano
57 Ema Adamčíková Ano
58 Vendula Kuczynska Ano
59 Daniel Baier Ano
60 Klára Flaszová Ano
61 Lenka Janiczková Ano
62 Filip Chlebík Ano
63 Nikol Chlebíková Ano
64 Sara Klementova Ano
65 Samuel Klement Ano
66 Sára Paláková Ano
67 Rozárie Recková Ano
68 Filip Cienciala Ano
69 Anezka Bockova Ano
70 Jakub Pilch Ano
71 Agata Elen Sikora Ano
72 Lukáš Martynek Ano
73 Amelie Palo Ano
74 Ondřej Wawracz Ano
75 Marek Wawracz Ano
76 Izabela Pielesz Ano
77 Tobiáš Martýnek Ano
78 Lukáš Hrobař Ano
79 Kristýna Gajdzicová Ano
80 Adam Filip Ano
81 Veronika Klar Ano
82 Natálie Ernstová Ano
83 Jakub Szkandera Ano
84 Adam Szkandera Ano
85 Jakub Dian Ne
86 Sára Skulinova Ano
87 Adam Babilon Ano
88 Laura Luňáková Ano
89 Michael Svoboda Ne
90 Adam Makowski Ne
91 Filip Kučera Ano

Řekli o závodu

Martin Kucharzyk
„Výborně zvládnutá akce! Skvěle zvolená trasa (člověk žije v Třinci celý život a ani neví, co všechno se tady dá najít :) a hlavně všude byla cítit radost a pohoda.“
Martin Kucharzyk (závodník)
Gabriela Moravcová
„Úžasný závod, který se dá užít od začátku do konce s úsměvem, velkou pochvalu mají dobrovolníci na stanovištích, jejich povzbuzování bylo super :) a sprchy… nejnáročnější disciplína :D ale to k tomu patří… těším se na příští rok.“
Gabriela Moravcová (závodnice)
Lucie Waszková
„Měla jsem chuť fláknout s pořadatelskou vestou a přidat se k závodníkům. Atmosféra byla parádní!“
Lucie Waszková (Majdeják na trati)
Petra Grznáriková Rucká
„Úžasný zážitek, skvělí lidé, parádní atmosféra, skvělá organizace závodu, luxusní překážky, už se těšíme na další ročník.“
Petra Grznáriková Rucká (závodnice)

Fotogalerie minulých ročníků

Naši partneři

Hlavní partner

Partneři

AC Steel a.s.
BKB Metal, a.s.
Blackcomb
Bulawa – reklamní agentura
Distrimed
Finitrading
Město Třinec
Obec Vendryně
Autel montáže
Klimaprodukt, a.s.
Kovona System, a.s.
Kovopol Industry
M&M reality
Moravskoslezský kraj
Salomon-run.cz
Třinecká klimatizace, a.s.
Třinecký inženýring a.s.
ŽPL Group, a.s
Allianz
Birell
Braintrast
Čajovna V pohodě
Cieslar s.r.o.
Creactive
ČSOB Pojišťovna
Dara Kuźmic
Destiny
e-statika.cz
Elsto, a.s.
Eneza
Enviform
Estim
Fita Restaurant
Farma U Klokana
Filip Tesař - freelance developer
Fit Factory Třinec
Hajduk a partneři
Herbamedicus
Hitrádio Orion
Horizont
Hotel Vitality
Hutník
IFK – Regionální televize
Iontovenapoje.com
LANEX a.s.
Městská knihovna Třinec
Mňamis
pletivo-ploty3nec
Pochutnej si!
Radegast
Restart Energy
Scaserv
Static Solution
Steeltec.cz
Tiande
VIP akce
Vitality Slezsko
Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s.p.