Překážkový závod dvojic

Závod, na který se nepřipravíš

11/8/2018, Sportovní areál Vendryně

Podívejte se, jaký byl Den MajDay 2017

Podívejte se, jaký byl Den MajDay 2017

Závod je náročný – a rozhodně se na něj nepřipravíš! Popleteme Ti totiž nejen nohy, ale i hlavu. Ale neboj, nepotřebuješ žádné speciální vybavení ani extrémní fyzičku. Možná nevyhraješ, možná cestou zabloudíš a do cíle se doplazíš...to není podstatné. Předkládáme ti jedinečnou gorolskou výzvu pěkně „po našemu“. Pokud je ti aspoň 15, vyzkoušej si, na co máš!

Hlavní závod

Dvojice
Délka trati
Převýšení trati
Datum: 11. 8. 2018
Místo konání: Sportovní areál Vendryně
GPS: 49.6646942N, 18.7033433E
Délka trati: 10 km
Start: 10.00
Převýšení: 400 m
Kategorie: muži/ženy/mix
Věková kategorie: junioři (věk obou závodníků do 19 let)
elita
veteráni (věk obou závodníků nad 40 let)
Cena: do 31. 5. 2018 – 1 000 Kč
od 1. 6. 2018 – 1 200 Kč

Uváděné ceny jsou za tým (dva lidi).
Nenechte si ujít také Festival pohybu a celodenní koncerty, které jsou v ceně startovného.
Volitelná trička: funkční Craft trička MajDay – 340 Kč
K dispozici jsou: sprchy
úschovna cenností
převlékárna
Občerstvení: občerstvovací stanice na trati + iontový nápoj v cíli
Parkování: zajištěno na přilehlé louce před vstupem do areálu
Ubytování: stan na vlastní riziko v areálu závodu
ubytovny v nedalekém Třinci
hotel Vitality Vendryně
Vyhlášení: první tři místa v každé kategorii
nejlepší OB tým
nejlepší outfit
Závodníci s dětmi: Letos se nově postaráme o děti závodníků, v rozmezí 3 až 10 let, po čas jejich závodu (hodinu před závodem, během závodu a hodinu po doběhu). Maximální kapacita je 20 dětí.
Ke stažení: pravidla závodu MajDay 2018
prohlášení závodníka MajDay 2018
souhlas zákonných zástupců pro osoby mladší 18 let

Dětský závod

Jednotlivci
Věk 10-15 let
Délka trati
Datum: 11. 8. 2018
Místo konání: Sportovní areál Vendryně
GPS: 49.6646942N, 18.7033433E
Délka trati: 800 m
Start: ve dvou vlnách 9.30 a 9.45 max. po 25 dětech
Typ: závod jednotlivců
Věk: 10–15 let, se souhlasem rodičů a pod jejich dohledem
Cena: zdarma
Registrace: na místě, minimálně 15 min. před startem do naplnění kapacity
Poznámka: trasa závodu je v okolí cílové arény a dítě je tak stále rodičům na očích

Cena Maji Žabkové

Dvojice
Délka úseku
Převýšení úseku
Informace: Součásti hlavního závodu bude také vnořený závod o vrcholovou prémii aneb Cena Maji Žabkové. Jde o nejrychlejší zdolání určeného úseku trati. Začátek a konec úseku bude na trati viditelně vyznačen. Vyhlášen bude vždy nejrychlejší pár z mužů, žen a mixů.

Kdo byla Maja Žabková se můžete dozvědět zde.
Délka úseku: 900 m
Převýšení: 110 m
Úsek:

Seznam závodníků

Vzhledem k již naplněné kapacitě, budou všechni noví registrování účastníci, zařazeni mezi náhradníky.

Počet závodních týmů: 411/400
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 L.A. Jezerníci Adam Gabrys Sebastian Kuźma Ano
2 čohiM a voknaC Jakub Mihoč René Cankov Ano
3 BAZINGA Jonáš Madeja Vítek Konderla Ano
4 Másla Patrik Bocek Daniel Romanowski Ano
5 Nalyj, bo wypite! Adam Nieslanik Marcin Sochacki Ano
6 Marek^2 Marek Bialožyt Marek Haltof Ano
7 Mistřovičáci Adam Nikel Lukáš Sedláček Ano
8 Gorole I. David Paszanda Marek Suchanek Ano
9 BUJDA Lukáš Bojda Martin Burian Ano
10 Goral Unicorn Ondra Macoszek Honza Groš Ano
11 PUMPY Radim Wolny Martin Martiniak Ano
12 Blbý a blbější Ondřej Drong Jan Fiedor Ano
13 Smaragdová garda Miroslav Polák Vojtěch Lasota Ano
14 Czarkowi Mariusz Gociek Mateusz Matloch Ano
15 Převážně nevážně Jirka Fešárek Martin Schauer Ano
16 Koblížci Pavel Lasota Štěpán Benek Ano
17 BukŁomniorze Maximilian Szotkowski Bogdan Niedoba Ne
18 BukŁomniorze Maximilian Szotkowski Bogdan Niedoba Ne
19 Louis&Vuiton Daniel Ryszawy Vladimír Hloužek Ne
20 Naděje orientačního běhu Sebastian Filipek Erik Tuharský Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 BIVA Bibiana Kotzianová Iva Konvičková Ano
2 Bob a Bobek Denisa Drabinová Terezie Husarová Ano
3 Kuřátka Anna Kantorová Kateřina Bilková Ano
4 MiRo Weronika Hliśnikowská Sandra Majsová Ano
5 Devča Evelína Pnioková Denisa Rusnáková Ano
6 Dají to i blázni jako my Gabriela Mecová Simona Kudlová Ano
7 Neporazitelné Balvany Magda Bruková Lenka Poláková Ano
8 Best friends Teresa Mrózek Lucie Hájková Ano
9 KaLu Kateřina Dubská Lucie Dubská Ano
10 ELMO Míša Gomolová Eliška Byrtusová Ano
11 Souhvězdí Agnieszka Iwanuszek Tereza Martynková Ano
12 Baby z Nydku Karolína Rašíková Barbora Dadaková Ano
13 Lauri Eli Lauren Lipková Eliška Kantorová Ano
14 Single ladies Markéta Konderlová Julia Kwiek Ne
15 Brzdy Helena Košuličová Dagmar Dordová Ne
16 Brzdy Helena Košuličová Dagmar Dordová Ne
17 Stopaři na lovu Gabriela Ćmielová Veronika Kafková Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Imhotep`s army 2.0 Ondřej Pindej Aneta Sikorová Ano
2 Secret Vítek Sýkora Klára Teofilová Ano
3 Růžové papučky Vojtěch Brzuchanski Kateřina Gocieková Ano
4 Trdla Michal Husek Agnieszka Kiedroń Ano
5 Flyers Dominik Klimek Markéta Ottová Ano
6 Hmm... Jakub Mec Eliška Zetková Ano
7 Judisti David Mec Hana Suchanková Ano
8 Gorole II. Matěj Turek Bára Bieleszova Ano
9 Vůbec Neviim Lukáš Ćmiel Lucie Rakusová Ano
10 S Team Darja Supiková Jakub Cieslar Ano
11 POUTNÍČCI TEREZA POLÁKOVÁ Marek Gilík Ano
12 ALVI Aleš Di-Giusto Viola Ferfecká Ano
13 Pat a Matice Ondřej Kaufmann Marie Schauerová Ano
14 Gymplovi David Martynek Nikola Štócová Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Je to marné K3 Jan Delong Janusz Niedoba Ano
2 to pude RADEK HOLAŇ Radim Grepl Ano
3 Du;Ni Lukáš Duspiva Jiří Nieboras Ano
4 Technici Robert Marosz Michal Kubiczek Ano
5 KA&MA Kamil Tluszczik Martin Gajdzica Ano
6 Patriots René Beták Jan Rychly Ano
7 Slovakia Team Miroslav Lukáč Peter Ceniga Ano
8 Čuromedání Martin Staněk Jiří Vašíček Ano
9 Hojdyszci Břetislav Hojdysz Vojtěch Hojdysz Ano
10 Tygři Dominik Wijacki Michal Klus Ano
11 RWD RACING TEAM Radek Wojnar Filip Wojnar Ano
12 Javormani Marcel Kawulok Pavel Šemla Ano
13 SIDLISKOVÝ SEN Jan Verlík Radek Janeček Ano
14 CHODCI Libor Sojnek Martin Gargoš Ano
15 Easy riders Jakub Kadlubiec Maciej Szewczyk Ano
16 Technica 3 Robert Szewczyk Jiří Bureš Ano
17 Wojnys Team Daniel Wojnar Dominik Wojnar Ano
18 M&M Michal Mieszek Matěj Hojdysz Ano
19 VítLuk Lukáš Kumbár Vítězslav Lazar Ano
20 Poslední zhasne Dušan Lasota Vojtěch Lasota Ano
21 Pro dřeň na dřeň Lukáš Zbránek Pet Filipec Ano
22 Název týmu Jakub Milata Zdeněk Vrána Ano
23 Mladé Pušky David Szturc Jakub Glac Ano
24 Black Eagles Antonín Walaski Jan Supik Ano
25 Strojnikovci Lukáš Bystřičan Tomas Fojcik Ano
26 Edgarpower.cz Aleš Velička Marek Zeman Ano
27 Měkkýš a Hlemýžď Martin Heczko Lukáš Tomoszek Ano
28 Švagři Marian Landecki Petr Szkandera Ano
29 ČESKÁ SODA LUKÁŠ KLUS JAN VESELÍK Ano
30 MY Michal Martynek Filip Turoň Ano
31 Bang Masters Libor Jarmič Radim Hatlapatka Ano
32 Kumple z ławy szkolnej Dominik Heczko Dominik Hóta Ano
33 Stahlwerk conspiracy Ondřej Krzyžowski Jakub Krzyžowski Ano
34 Godula Petr Hotový Tomáš Zuczek Ano
35 Dovychovat.cz team Milan Studnička Petr Madzia Ano
36 Radeg Team Jakub Kamenský Lukáš Chlebik Ano
37 Dymkaři s.r.o. Jan Ambrus Ondřej Sikora Ano
38 Michal team Michal Latocha Michal Goryl Ano
39 No lazy bitches Lukáš Cahel Martin Klepek Ano
40 Jake & Tlusťoch Adam Navrátil Tomáš Janeček Ano
41 Klub poslední naděje Petr Kovalčík Martin Dziekanik Ano
42 Náplavky 2018 Tomáš Sväty Dalibor de Carvalho Ano
43 Uruk-hai Adam Wojnar Janusz Wojnar Ano
44 Vemena Martin Pyszko Lukáš Nenička Ano
45 Na Brno dobrý Tomáš Hofrichter Jakub Zvolánek Ano
46 Bob a Bobek Lukáš Marthaus Josef Krenželok Ano
47 Feshacy David Promny Daniel Schönwald Ano
48 Krbaři Ondřej Podešva Jiří Zajíc Ano
49 Dindom Michal Zachara Dominik Franek Ano
50 ZM SERVIS MORAVIA Martin Turoň Radek Kubásek Ano
51 Complex Training Ostrava Jan Musil Daniel Košař Ano
52 Complex Training Ostrava 2 Jan Pospíšil Miroslav Jurosz Ano
53 FroGel Martin Ščigel Stanislav Frolo Ano
54 capi roman kaszper jakub szewczyk Ano
55 Milionári Ján Prokop Miroslav Antolík Ano
56 Tukani Miloslav Spurný Vladimír Krejčí Ano
57 Oldy Boys Pavel Klepacz Petr Matloch Ano
58 TJDL Jan Lysek Robin Sikora Ano
59 Když nemůžeš, tak spočni :-) Rostislav Kadlubiec Miroslav Volovec Ano
60 Pokus č.3 Marek Rozsíval Petr Trusina Ano
61 Beer Club Vyřizeni Michal Mrózek Zbigniew Niemiec Ano
62 Modrá lvíčata David Boszczyk Jan Szmek Ano
63 Vysoké napětí Martin Kocera Mariusz Paszanda Ano
64 týmeczech Jan Beneš Radim Jevický Ano
65 Lucky boy Patrik Samiec Tomáš Konvička Ano
66 HASIČI TŽ Petr Bonacna Marek Puška Ano
67 Vořešpruti Vojtěch Machnik Tomáš Machnik Ano
68 Trebro Jakub Heczko Ondřej Heczko Ano
69 JarkoPalko Pavel Sikora Jaroslav Vranka Ano
70 Duo ŠiPi Patrik Pilch Tomáš Sikora Ano
71 PaTo Patrik Heczko Tomasz Gleta Ano
72 MarPet Petr Sikora Martin Podermaňski Ano
73 Fyzioteam Richard Szarzec Witold Rybicki Ano
74 Tyrani Vojtěch Lanc Libor Lanc Ano
75 Čabajky Tomáš Morcinek Tomáš Miček Ano
76 KAZIO team Jakub Wawreczka Filip Wawreczka Ano
77 JIT Kamionka Jakub Demel Ivan Ranič Ano
78 Dragon team Tomáš Zapletal Filip Bohačík Ano
79 MONTURASHOP Dominik Zlý David Koloničný Ano
80 Plachetníci Tomáš Sikora Jan Mieszek Ano
81 Rooster & Goose Tomáš Husar Tomáš Kohutek Ano
82 Kaštan a Žalud Jiří Krzystek Daniel Bojda Ano
83 Náhodní kolemjdoucí Vojtěch Žikovič David Bojko Ano
84 NoSnowNoShow Filip Mihoč Adam Samiec Ano
85 SK Černé plíce+Lemur Zdeněk Mařák Martin Zbořil Ano
86 Octagon Team David Martiník Jaroslav Martiník Ano
87 Zlatí bludišťáci Lukáš Růžička Marek Hižnaj Ano
88 LaBoco Richard Laboj Jiří Bocek Ano
89 Kamionské střely Michal Schreier Roman Schreier Ano
90 Batman a Joker Lukáš Melotík Jan Miler Ano
91 P.řes M.rtvoly Josef Konderla Martin Hamrozi Ano
92 Technica 2 Krystian Heller Kazik Froncek Ano
93 O-run running team David Procházka Ondřej Kantor Ano
94 Burik Team Element Tomáš Suszka David Bieles Ano
95 DHL Running Club + friends Martin Chlebik Filip Mitura Ano
96 SDH Dolní Líštná Juniors David Jaś Jakub Baňas Ano
97 M-Team revival Miroslav Mucha Radek Mucha Ano
98 Tatínkové Tomáš Mucha Jakub Němec Ano
99 RD TEAM David Turek Radek Koutník Ano
100 Sněhuláci Michal Čimpel Lukáš Duda Ano
101 JdemSiToZkusit Tým Marian Konderla Patrik Mucina Ano
102 Dacani Adam Švaňa Ondra Žiška Ano
103 Maky&Miky Michal Kufa Marcel Pacak Ano
104 V klidu,nejsme na závodech :D Michal Chmiel Vojtěch Kubik Ano
105 Buk a Kar Kryštof Jandák Adam Patola Ano
106 2 Unlimited Matouš Hodula Jaroslav Polok Ano
107 Rumpál Mustard Jan Polášek Jiří Valenta Ano
108 Sportem k trvalé invaliditě Filip Lasota Tomáš Řezníček Ano
109 Do krve Pavel Košař Petr Volný Ne
110 ElstoBoys Miroslav Pastuszek Vojtěch Pastuszek Ano
111 Střanski & Šykora Venca Bystrianský Lukáš Sikora Ano
112 Vagus Ondřej Glajcar Lukáš Glajcar Ano
113 blbý a chromý Petr Sikora Martin Mendrek Ano
114 Název? Ne, díky Michal Sikora Roman Bilko Ano
115 Valachbajk team Václav Zbranek Pavel Macek Ano
116 Bratři v triku :-) Rostislav Bajtek Jan Bajtek Ano
117 ORKA Petr Kalinec Oto Orban Ano
118 YESCHiPS Martin Mondek Tomáš Oburka Ne
119 architekti.cz Martin Langer David Honek Ano
120 Rybáři Fit Pro Jakub Strnadel Ryszard Kiedroń Ano
121 gb draculino Třinec Jan Helma Martin Kralik Ne
122 gb draculino Třinec Jan Helma Martin Kralik Ano
123 Čtyřimetry David Wojnar Patrik Wojnar Ano
124 Royal family Lukáš Košut Ondřej Nezval Ano
125 Vajčaci Ivo Kantor Ondřej Pustka Ne
126 Nedaří se David Kocyan Janusz Widenka Ne
127 Rysý a Tatranský čaj Lukáš Ševčík Martin Ciencala Ne
128 Kakaové věnečky Jan Zrzavý František Šikula Ne
129 Martin Sušovský Ondřej Rudel Ne
130 SAKR Alex Piechaczek Stanislav Ćmiel Ano
131 Pokrevní bratři Aleš Roček Štefan Baláž Ano
132 Rumpál Jan Perůtka Marek Cahel Ne
133 TýM Tadeusz Byrtus Marek Byrtus Ano
134 Ty vole! Christian Stankuš Filip Žilka Ano
135 Ondřeji prosím! Ondřej Stebel Ondřej Bílek Ano
136 Šneci Marek Liberda Zbyněk Pašek Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Blondýnky Veronika Červená Kamila Deaková Ano
2 DANMAR Daniela Drongová Markéta Heczková Ano
3 SHE-RAN Denisa Urbanová Markéta Pizlová Ano
4 Sestry v akci Katrin Martynková Kamila Martynková Ano
5 Holky z Kravína Vladimíra Skalíková Kateřina Niedobová Ano
6 Neostrouhané tužtičkY Martina Promná Eva Mlynarčíková Ano
7 LAKO Zuzana Kovalčíková Lucie Lancová Ano
8 Team LuSi Lucie Marišková Simona Wawroszová Ano
9 masové kuličky Hana Typltová Petra Štěpánová Ano
10 Zabrzděné vagóny Kateřina Kluzova Barbora Jursitzka Ano
11 Karvinacky Dorota Rakowska Lucie Rakowska Ano
12 rychlošlapky Denisa Klusová Jana Szpyrcová Ano
13 Berušky z JK Vělopolí Paula Siudová Kateřina Chrobáková Ano
14 Autolekarnicky Michaela Zuczková Zuzana Hotová Ano
15 Zabloudily jsme Veronika Belišová Karolína Mynářová Ano
16 MECKY Veronika Mecová Pavlína Mecová Ano
17 Divoké kachny Nina Barchanská Veronika Kuchařová Ano
18 Sexy lasičky Agáta Szturcová Hana Senášiová Ano
19 SOVA A MEDVĚD Klára Bezruczová Drahomíra Chromjáková Ano
20 PProudařky Magda Raszková Martina Kufová Ano
21 Milionárky Zuzana Mesárošová Lenka Mesárošová Ano
22 Jája a Pája Pavla Jarmičová Jana Kneysová Ano
23 Kočičí komando Sabina Vaňková Silvie Mlčáková Ano
24 Kyselinky Denisa Kurowská Daniela Ćmielová Ano
25 Protivy Lucia Urbanová Lea Urbanovská Ano
26 Levou zadní Marcela Soblahovská Aneta Koniuchová Ano
27 Kalamity Alena Šoustková Dominika Šoustková Ano
28 Lasice Eliška Janikova Anna Gaszková Ano
29 Avangers Martina Grznarikova Nela Holesova Ano
30 Čaj a Kov Táňa Čajková Iva Kovalčíková Ano
31 KÁMOŠKY Radka Wilková Monika Ganczarczyková Ano
32 SRTG ladies Romana Tkáčová Klára Audy Ano
33 Šťavky Vendula Misiarzová Veronika Lazarová Ano
34 Karel a Karel Petra Janeczková Eva Walková Ano
35 MarBar Barbara Zlá Marcela Roušalová Ano
36 Victoria Veronika Kotasová Klára Kotasová Ano
37 Už nemůžem Petra Koudelková Klaudie Švrčková Ano
38 Růžové podkolenky Aneta Stec Jana Kaplan Ano
39 Dfitnessky Tereza Stanková Michaela Müllerová Ano
40 Přes kopečky ke hvězdám Markéta Janošcová Alexandra Matová Ano
41 Atrofie Martina Stoszková Veronika Kostková Ano
42 Hopsinky Jindra Hlavová Eva Kabáthová Ano
43 OK Holky Helena Kniežová Tereza Šestáková Ano
44 Holky z plakátu Ivana Lubojacká Lenka Ondrašíková Ano
45 Bombeři No.1 Lenka Svrčinová Renata Machálková Ano
46 Pracujeme na pozadí PETRA ZICHOVÁ Lucie Břečková Ano
47 Kundice Kača Špoková Petra Wafa Ano
48 Růžové tkaničky Zuzka Chwastková Radka Králová Ano
49 Vlez mi na záda :) Petra Cieslarová Miriam Sarganková Ano
50 Okurková sezóna Sabina Šebestová Františka Trencenyiová Ano
51 GaMa magda szewczyk Gabriela Stryjová Ano
52 Heroes team Vendula Kramná Hanka Sikorová Ano
53 Poprvé a příště zase :D Veronika Macholdová Karolína Golková Ano
54 Prdelky Veronika Plánková Aneta Cádriková Ano
55 S úsměvem Lucie Gieraczková Marie Bieleszová Ano
56 maminy Kateřina Richterová Jana Boháčová Ano
57 Horalky Natalia Sikorová Silvie Turoňová Ne
58 EverDream team Jana Kaszperová Izabela Bocková Ne
59 Not Fast, Just Furious Radka Sikorová Sabina Bystroňová Ne
60 Kocicky Andrea Nemcova Andrea Dolezalova Ne
61 Black adn White Denisa Némethová Iva Grocholová Ano
62 Hello Titty Nikola Pasternaková Gabriela Grygová Ano
63 Smiling women Gabriela Moravcová Jana Varyšová Ne
64 Górolki Dorota Zogatová Renata Szpyrcová Ne
65 Horalky spod Tatier Lívia Kundisová Ivana Jagerčíková Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Brácha a ségra z K3 Andrea Podleśná Lukáš Podleśny Ano
2 migranti SRTG Orlova Martin Jurák Veronika Wilzková Ano
3 Surikaty Tomáš Hanák Zuzana Matlochová Ano
4 Freecoolini Jakub Novotný Miroslava Klusová Ano
5 Vesničtí bojovníci zdeňka závadová david hvizdoš Ano
6 Ňufky Jan Swienczek Jana Zawadzká Ano
7 Survivors Veronika Drdová Ondřej Grapl Ano
8 Kuřátka Šimon Robenek Veronika Gajzlerová Ano
9 Evašek Václav Kverka Eva Sikorová Ano
10 KATKA & ADAM ADAM ONDRASZEK KATEŘINA ONDRASZKOVÁ Ano
11 Soldíci Kateřina Lasotová Martin Solarski Ano
12 Červeňaci Roman Červený Petra Ledererová Ano
13 Poprvé spolu Jarda Steller Anna Walaská Ano
14 AniRybaAniRak Petr Piegrzym Romana Cyroňová Ano
15 Svištíci Stanislav Kollert Lucie Kollertová Ano
16 My dva René Kobielusz Beata Kobieluszová Ano
17 Rošťáci Tomáš Vacula Veronika Ivánková Ano
18 GIXXER parťáci Beáta Zbončáková Martin Stawarczyk Ano
19 UVIDÍME Milan Romanowski Gabriela Romanowská Ano
20 Cieslarcy Rut Cieślarová Robert Cieślar Ano
21 Blabla Tereza Dvořáková DAVID Sedláček Ano
22 Pivoslavni Beata Dulawová Marian Dulawa Ano
23 Made Maj Day Sabina Zoubková Ondřej Zoubek Ano
24 Promiňte, že jsme nejlepší ;) Lukáš Kušnirak Žaneta Kušnirakova Ano
25 Babí léto Marek Štěpán Barbora Pašková Ano
26 RARAŠCI Lucie Rašková Vítek Raška Ano
27 JagTeam Denisa Sopuchová Petr Kubulus Ano
28 SK Černé plíce TB Tomáš Minarčík Barbora Bajerová Ano
29 Je to na nás Sláva Černý Hana Hartošová Ano
30 Jana a Majkl Jana Mrózková Michal Žák Ano
31 BiPoMe Lukáš Kuffa Patricie Kuffová Ano
32 Sucháči Patrik Suchý Veronika Miczykova Ano
33 JUDO Třinec Miroslav Hvozdovič Adéla Szarzecová Ano
34 OCR Runners Ostrava Jaroslav Vlachynský Stanislava Lukešová Ano
35 mikeny Radim Paloncy Lucie Palonca Ano
36 Ondra a Gabi team Vendryně Gabriela Fojciková Ondřej Kubiczek Ano
37 FOR FUN Pavel Čala Renata Bongilajová Ano
38 MY Lukáš Lačík Edita Franková Ano
39 Complex Training Ostrava - GIGANTS Lukáš Bělíček Martina Příchodská Ano
40 Cousins Tomáš Rajca Magda Borská Ano
41 Šabubo Stanislav Belko Eva Honusová Ano
42 Tabata Crew Roman Slowik Martina Lyčková Ano
43 Kanapki Petr Sznapka Erika Sznapkova Ano
44 Gazdowie Nikola Ježowicz Markéta Ježowicz Ano
45 Bez sypání to nejde :D Lukáš Tomešek Pavla Tomešková Ano
46 Kurki bjydnavki Marek Gibiec Michaela Gibiecová Ano
47 hrdličky Rostislav Kolondrova Ivana Kolondrova Ano
48 MaGors von Goralia und Königsberg Jana Neuwirthová Michal Benatzky Ano
49 ZUM Zdeněk Řípa Urszula Konderlová Ano
50 JaRo :-) Jana Rybková Roman Šimon Ano
51 Skitless Petra Rucka Radek Bulko Ano
52 Mně se nechce!!! Libor Kantor Pavlína Poloczková Ano
53 Mumini Martina Vychodilová Petr Čermák Ano
54 Nebuďte másla!!! Jan Tlapák Anežka Stejskalová Ano
55 Pro radost Jakub Brachaczek Tereza Šlauerová Ano
56 Black Panther Marek Grznárik Marketa Jopková Ano
57 Kdo si počká, ten se dočká! Rostislav Turoň Nikola Palicová Ano
58 Srdcaři Eliška Kociánová Vojtěch Maleňák Ano
59 Loosers Ondřej Marosz Kateřina Helisová Ano
60 Kráska a zvíře Rostislav Morcinek Tereza Havlová Ano
61 Káťa a Míša Michal Frnka Kateřina Růžičková Ano
62 Švagrovci Jakub Štěrba Pavla Mruzková Ano
63 Superňákovi Petra Labajová Jan Raszka Ano
64 Šlapadla Marek Waszut Lucie Rzymanová Ano
65 VoMaRaMa Radek Kubik Markéta Kubiková Ano
66 Cross MMA Adéla Zientková Patrik Martiník Ano
67 JaKo Lukáš Kotásek Jana Wojnarová Ano
68 Medvědi Vendula Nierostková Petr Zoubek Ano
69 J & P Team Jindřich Raszyk Petra Klusová Ano
70 Kotki Robert Konderla Dana Konderlová Ano
71 TaRaTeam Taťána Koppanová Radim Mišun Ano
72 RoLuS Roman Siwy Lucie Siwá Ano
73 Technica 1 Małgorzata Kiełkowska Patryk Kiełkowski Ano
74 R&R Renáta Fojciková René Broda Ano
75 Michal+Lucie Michal Kiedroň Lucie Raszkova Ano
76 Ex Martin Janda Pavla Mendroková Ano
77 Rumové kuličky Marian Konderla Lenka Konderla Ano
78 PRAŠATKA ! Luboš Konderla Karolína Bocková Ano
79 Mamoma Matěj Czyž Monika Czyžová Ano
80 Koblížci Nella Janáková Michal Janák Ne
81 Marcy Marian Marek Natálie Marek Ano
82 Lenička a Martínek Lenka Poklopová Martin Poklop Ano
83 Damn good bloody good damn good job Magda Macíčková Jiří Kozlovský Ano
84 Stebliska Lukáš Stebel Simona Stebelová Ano
85 Mostoři Dominika Bocková Martin Petrek Ano
86 Von a Vona Milan Bučko Lenka Kyjonková Ano
87 2 Busny Tomáš Přehnal Monika Bajerová Ano
88 Já a mala Hlavatá Milan Antoš Kateřina Hlavatá Ano
89 FeryLů Fridrich Péli Lucie Šlechtová Ano
90 Bojovníci Adam Kadlubiec Kateřina Lysková Ano
91 Mirůvčata Dětmarky Zuzana Mírová Antonín Míra Ano
92 Kluk a Holka Václav Kusin Adéla Voráčková Ano
93 Guma a Švestka Marek Linhart Martina Koupilová Ano
94 Dcera tlačí tatu Petra Tomoszková Radek Tomoszek Ne
95 Zwěř Karel Murin Veronika Murinová Ano
96 Szwagrzi Petra Zielonková Miroslav Lysek Ano
97 Splašené noční sovy Václav Tofl Magda Černochová Ano
98 Křivonožky Ondřej Obr Radka Samková Ne
99 Hnipírdi Jan Rudolf Kateřina Gregorová Ano
100 LosZewlos Gabriela Samiecová René Hromják Ano
101 Běhny ze Štatlu Veronika Jirkovská Zbyněk Rederer Ano
102 Koťátka Nikola Fialová Lukáš Staněk Ano
103 Kočka a kocour Jan Dostál Leona Lišková Ano
104 Hajtkovci Veronika Hitková Tomáš Hitka Ano
105 AVPU Nikola Horáková Lubomír Jochymek Ano
106 Rudova koťata Rostislav Walica Ivana Mlčochová Ano
107 JAGA Jakub Galusik Gabriela Jurzykowská Ne
108 D*E*L*I* Libor Vrančík Iveta Blahútová Ano
109 Edita Hrabcová Dominik Rusek Ne
110 Čumáci Jan Stavinoha Gabriela Křížková Ne
111 Lukáš Gruszka Dorota Lipowská Ne
112 Babráci Klára Moravcová Jakub Steller Ano
113 SKC Martin Adamec Dominika Oszeldová Ne
114 diringerovci Břetislav diringer simona diringerová Ano
115 Luxuj Jiří Pilch Lucie Červíková Ne
116 Tymoteusz Szklorz Paulina Macura Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 BaBu2 Roman Buda Radek Babilon Ano
2 Krawkowicze Leszek Bujok Maciej Pilarczyk Ano
3 Otec a syn Václav Smolon Tomáš Smolon Ano
4 Fit Factory Třinec Michal Šimon Roman Kujawa Ano
5 Draci Rostislav Drong Antonín Drong Ano
6 Rum&Dup Daniel Bystron Roman Hlavac Ano
7 Filetymen Jiří Rybka Jiří Rybka Ano
8 unse grose Radek Samek Ivo Crhonek Ano
9 Postradatelní Miroslav Marek Radim Tomica Ano
10 Nadlimit Antonín Ježowicz Jiří Krumpholz Ano
11 RARAŠI Radek Flasz Radoslav Holeksa Ano
12 Kohuti Jaromír Kohut David Kohut Ano
13 veterancti tygři kamil buta jura braz Ano
14 Sváteční běžci Dušan Vápeník Ladislav Škvrna Ano
15 Dead Magua Walking Patrik Pryszcz Tomáš Klus Ne
16 Suchovod Patrik Szweda Kamil Stergiadis Ne
17 Suchovod Patrik Szweda Kamil Stergiadis Ano
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Jedničky Olga Mencnarowská Petra Pilchová Ano
2 Body Academy 1 Martina Ryšková Lucie Ryšková Ano
3 MIG2017 Kateřina Gorylová Karin Kurová Ano
4 Ségry Jana Maštalířová Jolana Ferencová Ano
5 Assíci Táňa Juřenová Alexandra Svobodová Ano
6 Tabata Smilovice Pavlína Kotasová Renáta Adamcová Ano
7 Imagine Dragons Věra Volná Petra Krčilová Ano
8 Black & White Daniela Šigutová Marta Černá Ano
9 Liliputi Gabriela Ćmielová Dagmar Dordová Ne
10 Smiling woman Jana Varyšova Gabriela Moravcova Ne
# Název týmu Jméno 1. člena Jméno 2. člena Zaplaceno
1 Cobram team Zdeněk Otawa Renáta Rezková Ano
2 EMKO Marek Kováč Editka Kováčová Ano
3 Smeldi Jana Kawulokova Jaromir Smelik Ano
4 Neposední Zdeněk Musialek Lucyna Sikora Ano
5 MADR David Rolenc Adriana Míčková Ano
6 Dybal Family Radek Dybal Simona Dybalová Ano
7 ségra s bráchou Renata Kaletová Zdeněk Niedoba Ano
8 Avangeri Petr Cienciala Ingrid Ciencialová Ano
9 Grupa mocna Roman Hanák Marcela Vojnarová Ano
10 Guty team David Míra Kateřina Mírová Ano
11 Ručník volá mýdlo Diana Džupinová Marek Džupin Ano
12 Dobrý pokus Dana Zipserová Kamil Valeček Ano
13 SRTG Orlová Pavel Kubla Monika Warzeszková Ano
14 Husákovy děti Petr Bocek Petra Bocková Ano
15 borovičky Jan Kusin Iva Kusinová Ne
16 Klára Moravcová Jakub Steller Ne
# Jméno Zaplaceno
1 Libor Ne
2 Kateřina Ano
3 Szymon Ne
4 Jakub Ano
5 Rostislav Ne
6 Libor Ano
7 Tomáš Ano
8 Markéta Ano
9 Lukáš Ne
10 Tomáš Ano
11 Alan Ano
12 Lenka Ano

Řekli o závodu

Martin Kucharzyk
„Výborně zvládnutá akce! Skvěle zvolená trasa (člověk žije v Třinci celý život a ani neví, co všechno se tady dá najít :) a hlavně všude byla cítit radost a pohoda.“
Martin Kucharzyk (závodník)
Gabriela Moravcová
„Úžasný závod, který se dá užít od začátku do konce s úsměvem, velkou pochvalu mají dobrovolníci na stanovištích, jejich povzbuzování bylo super :) a sprchy… nejnáročnější disciplína :D ale to k tomu patří… těším se na příští rok.“
Gabriela Moravcová (závodnice)
Lucie Waszková
„Měla jsem chuť fláknout s pořadatelskou vestou a přidat se k závodníkům. Atmosféra byla parádní!“
Lucie Waszková (Majdeják na trati)
Petra Grznáriková Rucká
„Úžasný zážitek, skvělí lidé, parádní atmosféra, skvělá organizace závodu, luxusní překážky, už se těšíme na další ročník.“
Petra Grznáriková Rucká (závodnice)

Fotogalerie minulých ročníků

Pořádáme nebo jsme partnery akcí

Naši partneři

AC Steel a.s.
BKB Metal, a.s.
Bulawa – reklamní agentura
CRAFT
Finitrading
Město Třinec
Obec Vendryně
Autel montáže
Klimaprodukt, a.s.
Třinecká klimatizace, a.s.
Třinecký inženýring a.s.
Kovopol Industry
AGROP NOVA a.s.
Allianz
Birell
Blackcomb
Braintrast
Čajovna V pohodě
Cieslar s.r.o.
Creactive
ČSOB Pojišťovna
Dara Kuźmic
Destiny
Distrimed
e-statika.cz
Elsto, a.s.
Eneza
Estim
Fita Restaurant
Farma U Klokana
Filip Tesař - freelance developer
Fit Factory Třinec
Hajduk a partneři
Herbamedicus
Hitrádio Orion
Horizont
Hotel Vitality
Hutník
IFK – Regionální televize
Iontovenapoje.com
Kovona System, a.s.
M&M reality
Městská knihovna Třinec
Mňamis
Ossiko v.s.p.
pletivo-ploty3nec
Pochutnej si!
Pro Balon
Radegast
Restart Energy
Scaserv
Steeltec.cz
Tiande
VIP akce
Vitality Slezsko
ŽPL Group, a.s
Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s.p.