Hormonální jógová terapie v Třinci - víkendový kurz

Hormonální jógová terapie v Třinci - víkendový kurz

21 So
září 2019
09:00 - 15:00

Přijďte se naučit celou sestavu Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues! Během jednoho víkendu se seznámíte se základními ásanami této úžasné metody vytvořené speciálně pro ženy trpící hormonální nerovnováhou a problémy s ní spojenými. Dále na vás čekají skvělé techniky proti stresu a řízená jóga nidra!

ZA CELÝ VÍKEND SI SESTAVU ZACVIČÍTE MIN. 4x POD MÝM ODBORNÝM VEDENÍM!

HJT pomáhá zejména při menopauze a projevech spojených s ní, PMS, polycystických vaječnících, problémy s otěhotněním, sníženou funkcí štítné žlázy a mnoha dalšími problémy způsobenými hormonální nerovnováhou.

Lektorka: Mgr. Linda Lacinová
Kde: Balans Studio, Třinec
Kdy: sobota od 9:00 do 17:00
neděle od 9:00 do 15:00
Cena: 2650,-
Přihlášky:
https://www.hormonalnijogaostrava.cz/kurzy
www.hormonalnijogaostrava.cz

Co s sebou: pohodlné oblečení (cvičební pomůcky jsou k dispozici v jógovém studiu), lehké občerstvení během dne.
Pitný režim je zajištěn!

Přihláška je platná až po zaplacení kurzu! V případě, že se na seminář nemůžete dostavit, je možné za sebe poslat náhradnici. Prosím, čtete storno podmínky v e-shopu kurzu a případně volejte! Seminář neopravňuje sestavu vyučovat dále! Změny v termínech vyhrazeny.

Účastnice víkendového semináře si s sebou odnesou materiály zdarma ke cvičení doma. Není povoleno si pořizovat vlastní nahrávky či fotografie. Po absolvování semináře budete schopné sestavu samostatně cvičit. Je vhodné ji cvičit minimálně 3x týdně, ideálně každý den :-)

Těším se na Vás!

Linda Lacinová

Komentáře

Základní informace

21 So
září 2019
09:00 - 15:00

Zobrazit na mapě

Balans Studio

Přispívej i Ty

Víš o údálostech v regionu, které by mohly ostatní zajímat? Pořádáš sportovní akci nebo jen chceš prezentovat úspěch svého sportovního klubu? Napiš nám, připoj se do naši komunity aktivních lidí a publikuj informace z regionu.