Kubo (Třinec v 90 dnech)

Kubo (Třinec v 90 dnech)

Letní scéna na Městském stadionu STARS.

Folklorní muzikál! Hudba, tanec, láska opětovaná i nenaplněná, drobné intriky i sousedské porozumění. Tvůrci inscenace jsou choreograf Jaro Moravčík, režisér Miloslav Čížek, v roli Paľa vystoupí Robert Urban, účastník show Tvoje tvář má známý hlas.

 

Plánování termínů a omezení divácké kapacity je výrazně ovlivněno současnou epidemiologickou situací. Uskutečnění jednotlivých akcí se bude odvíjet od platných vládních opatření* a aktuálních meteorologických podmínek. Za nepříznivého počasí budou představení přesunuta do divadelního sálu. Z důvodu omezení kapacity jsou nyní bohužel některá představení vyprodaná. Dojde-li ovšem k dalšímu očekávanému uvolnění restrikcí a souvisejícímu zvýšení kapacity sálů, budou na jednotlivá představení uvolněna další místa. O nových termínech akcí i dalších informacích o obsazenosti u jednotlivých představení vás budeme postupně informovat. Prosíme, sledujte nás.

      * Návštěvníci musí dle vládních nařízení splňovat jednu ze tří podmínek „TNO“ (předložením Covid pasu nebo písemného potvrzení):

  •  14 dní od ukončeného očkování (od aplikované druhé dávky)
  •  Do 90 dní od prodělané nemoci COVID 19
  •  Negativní POC antigenní test ne starší 72 hodin, nebo negativní PCR test ne starší 7 dní, u dětí do 6 let není testování vyžadováno 

Komentáře

Základní informace

Příspěvek do kalendáře

Pořádáš jakoukoli akci pro veřejnost nebo chceš dát na vědomí o zápasu svého sportovního klubu? Přispívej do MajDay kalendáře.
Jedinečné výhoda možnosti propagace MajDay kalendáře:

1. Propagace v regionu / Zviditelnění akce v regionu

MajDay kalendář sdílejí známé regionální weby jako gorolweb.czinfo-trinec.cz. Jakmile vložíš akci do našeho kalendáře, automaticky se vše nahraje i na výše uvedené webové stránky – tvou akci hned uvidí až 3 000 lidí!

2. Zpropaguj kulturní i sportovní akce

Pořádáš jakoukoli kulturní akci pro veřejnost? Zvyš návštěvnost a umísti svou událost do MajDay kalendáře! Zápas, závod či turnaj? To vše můžeš umístit do MajDay kalendáře – hned si tak zajistíš účastníky, hráče či fanoušky pro svůj sportovní klub!

3. Zpropaguj přednášky i workshopy

Chtěl bys povídat o něčem zajímavém? Máš nás co naučit? I tento typ akcí lze na MajDay stránkách propagovat.

Přidání události

Jak často chcete přispívat?

Informace o události

Popis události: