Znovu se nadechnout (Běh pro hospic)

Znovu se nadechnout (Běh pro hospic)

15 Út
červen 2021
15.00

Většina lidí si přeje zůstat na konci života doma mezi svými. Hospice lidem toto přání plní. I vy můžete - podpořte je během. Svým startovným přispějete na údržbu přístrojů pro podporu dýchání. Trať je vhodná i pro invalidní vozíčky a kočárky. Spoluorganizátoři akce TJ TŽ - orientační běh. Patronkou akce Jana Bruková - mistryně světa v orientačním běhu. K dispozici na trati budou kontrolní body. Kartičky budou k vyzvednutí na startu, začínáme od 15.00 hodiny.

Komentáře

Základní informace

15 Út
červen 2021
15.00

Příspěvek do kalendáře

Pořádáš jakoukoli akci pro veřejnost nebo chceš dát na vědomí o zápasu svého sportovního klubu? Přispívej do MajDay kalendáře.
Jedinečné výhoda možnosti propagace MajDay kalendáře:

1. Propagace v regionu / Zviditelnění akce v regionu

MajDay kalendář sdílejí známé regionální weby jako gorolweb.czinfo-trinec.cz. Jakmile vložíš akci do našeho kalendáře, automaticky se vše nahraje i na výše uvedené webové stránky – tvou akci hned uvidí až 3 000 lidí!

2. Zpropaguj kulturní i sportovní akce

Pořádáš jakoukoli kulturní akci pro veřejnost? Zvyš návštěvnost a umísti svou událost do MajDay kalendáře! Zápas, závod či turnaj? To vše můžeš umístit do MajDay kalendáře – hned si tak zajistíš účastníky, hráče či fanoušky pro svůj sportovní klub!

3. Zpropaguj přednášky i workshopy

Chtěl bys povídat o něčem zajímavém? Máš nás co naučit? I tento typ akcí lze na MajDay stránkách propagovat.

Přidání události

Jak často chcete přispívat?

Informace o události

Popis události: