LUCIE BÍLÁ: RECITÁL | PŘELOŽENO

LUCIE BÍLÁ: RECITÁL | PŘELOŽENO

01 St
březen 2023
19.00

Středeční koncert jsme bohužel nuceni zrušit z důvodu nemoci paní Bílé. Nový termín koncertu je 5. 4. 2023. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení. 

Recitál několikanásobné zlaté slavice s virtuózním pianistou Petrem Maláskem. Čeká nás nevšední, intimnější a komornější zážitek, než na jaký jsme u Lucie Bílé zvyklí, naplno tak však vyniká její mimořádný pěvecký výraz a hlasová dispozice. Těšit se můžete na jedinečný hudební zážitek s nezaměnitelným hlasem jedné z největších pěveckých hvězd tuzemské pop-rockové scény a jedné z nejúspěšnějších zpěvaček české hudební historie vůbec.

Komentáře

Základní informace

01 St
březen 2023
19.00

Příspěvek do kalendáře

Pořádáš jakoukoli akci pro veřejnost nebo chceš dát na vědomí o zápasu svého sportovního klubu? Přispívej do MajDay kalendáře.
Jedinečné výhoda možnosti propagace MajDay kalendáře:

1. Propagace v regionu / Zviditelnění akce v regionu

MajDay kalendář sdílejí známé regionální weby jako gorolweb.czinfo-trinec.cz. Jakmile vložíš akci do našeho kalendáře, automaticky se vše nahraje i na výše uvedené webové stránky – tvou akci hned uvidí až 3 000 lidí!

2. Zpropaguj kulturní i sportovní akce

Pořádáš jakoukoli kulturní akci pro veřejnost? Zvyš návštěvnost a umísti svou událost do MajDay kalendáře! Zápas, závod či turnaj? To vše můžeš umístit do MajDay kalendáře – hned si tak zajistíš účastníky, hráče či fanoušky pro svůj sportovní klub!

3. Zpropaguj přednášky i workshopy

Chtěl bys povídat o něčem zajímavém? Máš nás co naučit? I tento typ akcí lze na MajDay stránkách propagovat.

Přidání jednorázové události

Informace o události

Popis události: