COTATCHA ORCHESTRA feat. LENKA DUSILOVÁ

COTATCHA ORCHESTRA feat. LENKA DUSILOVÁ

21
duben 2023
18.00

Cotatcha Orchestra vystoupí s několikanásobnou držitelkou cen Anděl Lenkou Dusilovou. Zazní posluchačům již známé kusy a také zbrusu nové skladby prošpikované paletou elektroniky v kombinaci s hutným zvukem bigbandového tělesa.

Na první pohled a hlavně poslech odlišné hudební světy Lenky Dusilové a big bandu Cotatcha Orchestra spojuje touha překračovat a vzájemně propojovat žánry. Jejich umělecké tendence se protly a vzniká ojedinělý počin: Lenka se svým hlasem přesně zapadá do hudebního stylu orchestru a svým vokálem dodává skladbám nový rozměr. Lidský hlas je pro lidský sluch tím nejpřirozenějším, výsledná spolupráce tak přibližuje jinak čistě instrumentální skladby širšímu posluchačskému publiku. Hlas Lenky Dusilové hudbou nenuceně proplouvá, někdy hraje prim, jindy doplňuje harmonii hudebních nástrojů. 

Šestnáctičlenný big band pod vedením trumpetisty Jiřího Kotači představí třineckému publiku jak autorské novinky napsané přímo pro tento společný projekt, tak i některé skladby z nového alba Bigbandová elektronika, které získalo nominaci na Cenu Anděl 2020 a vyhrálo anketu Česká jazzová sklizeň.

 

Komentáře

Základní informace

21
duben 2023
18.00

Příspěvek do kalendáře

Pořádáš jakoukoli akci pro veřejnost nebo chceš dát na vědomí o zápasu svého sportovního klubu? Přispívej do MajDay kalendáře.
Jedinečné výhoda možnosti propagace MajDay kalendáře:

1. Propagace v regionu / Zviditelnění akce v regionu

MajDay kalendář sdílejí známé regionální weby jako gorolweb.czinfo-trinec.cz. Jakmile vložíš akci do našeho kalendáře, automaticky se vše nahraje i na výše uvedené webové stránky – tvou akci hned uvidí až 3 000 lidí!

2. Zpropaguj kulturní i sportovní akce

Pořádáš jakoukoli kulturní akci pro veřejnost? Zvyš návštěvnost a umísti svou událost do MajDay kalendáře! Zápas, závod či turnaj? To vše můžeš umístit do MajDay kalendáře – hned si tak zajistíš účastníky, hráče či fanoušky pro svůj sportovní klub!

3. Zpropaguj přednášky i workshopy

Chtěl bys povídat o něčem zajímavém? Máš nás co naučit? I tento typ akcí lze na MajDay stránkách propagovat.

Přidání jednorázové události

Informace o události

Popis události: