CIRCUS VARIUS NA LEDĚ

CIRCUS VARIUS NA LEDĚ

12 Ne
únor 2023
17.00

Z Nového Zélandu přes Španělsko do České republiky aneb Velkolepý Circus Varius přijíždí se svou světovou show do českých měst.


K vidění budou všechny žánry moderního cirkusového umění: Diváky svými dovednostmi odzbrojí žongléři, iluzionisté, gymnasti, akrobati a samozřejmě klauni. Umělci předvádějí celé své umění na bruslích na ledové ploše.

Circus Varius vznikl spojením několika světových cirkusů. Složení umělců je mezinárodní: Uvidíme akrobaty z Ukrajiny, Rakouska, Běloruska, Brazílie, Bulharska, Kanady, Číny, Francie, Německa, Velké Británie, Maďarska, Itálie, Ruska či USA. Díky přítomnosti profesionálních umělců z různých zemí světa Circus Varius publiku představí jedinečná, navzájem odlišná čísla, která uspokojí i toho nejnáročnějšího diváka. Úžasné světelné efekty, hudba složená speciálně pro toto představení, barevné kostýmy a závratné kaskadérské kousky slibují strhující zážitek.

A ještě jeden důležitý bod –  představení se neúčastní zvířata.

Více informací naleznete na www.circusvarius.com

Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo.

Komentáře

Základní informace

12 Ne
únor 2023
17.00

Příspěvek do kalendáře

Pořádáš jakoukoli akci pro veřejnost nebo chceš dát na vědomí o zápasu svého sportovního klubu? Přispívej do MajDay kalendáře.
Jedinečné výhoda možnosti propagace MajDay kalendáře:

1. Propagace v regionu / Zviditelnění akce v regionu

MajDay kalendář sdílejí známé regionální weby jako gorolweb.czinfo-trinec.cz. Jakmile vložíš akci do našeho kalendáře, automaticky se vše nahraje i na výše uvedené webové stránky – tvou akci hned uvidí až 3 000 lidí!

2. Zpropaguj kulturní i sportovní akce

Pořádáš jakoukoli kulturní akci pro veřejnost? Zvyš návštěvnost a umísti svou událost do MajDay kalendáře! Zápas, závod či turnaj? To vše můžeš umístit do MajDay kalendáře – hned si tak zajistíš účastníky, hráče či fanoušky pro svůj sportovní klub!

3. Zpropaguj přednášky i workshopy

Chtěl bys povídat o něčem zajímavém? Máš nás co naučit? I tento typ akcí lze na MajDay stránkách propagovat.

Přidání jednorázové události

Informace o události

Popis události: