KINO SLAVÍ 55

KINO SLAVÍ 55

25 So
únor 2023
10 - 24

KINO SLAVÍ 55

Vyvrcholením oslav se 25. 2. stane NAROZENINOVÉ KINO se speciálním programem od 17:30, kde kromě očekávaného krájení dortu nebude chybět ani výstava dobové fotografie a současného plakátu kina Kosmos, LIVE koncert filmových melodií, ani projekce nové české komedie Přání k narozeninám.

Během sobotních oslav se kino otevře co nejširší divácké veřejnosti. Kino Mrňousek už od 10. ranní začne promítat pásmo pohádek a doplní ho dílnička pro nejmenší, ve 14:00 bude děti čekat jeden z nejúspěšnějších animáků uplynulého roku – Zlouni. Na tyto dvě dětské projekce budou mít děti vstup za symbolických 55Kč. Končit se v sobotu bude Nočním kinem s novou filmovou „marvelovkou“ Ant-Man and the Wasp: Quantumania.

„Zastavte se, pobavte a třeba i zavzpomínejte - oslavme narozeniny našeho třineckého kina spolu!“ Zve ředitelka kina Regina Szpyrcová.“

Komentáře

Základní informace

25 So
únor 2023
10 - 24

Zobrazit na mapě

kino Kosmos

Příspěvek do kalendáře

Pořádáš jakoukoli akci pro veřejnost nebo chceš dát na vědomí o zápasu svého sportovního klubu? Přispívej do MajDay kalendáře.
Jedinečné výhoda možnosti propagace MajDay kalendáře:

1. Propagace v regionu / Zviditelnění akce v regionu

MajDay kalendář sdílejí známé regionální weby jako gorolweb.czinfo-trinec.cz. Jakmile vložíš akci do našeho kalendáře, automaticky se vše nahraje i na výše uvedené webové stránky – tvou akci hned uvidí až 3 000 lidí!

2. Zpropaguj kulturní i sportovní akce

Pořádáš jakoukoli kulturní akci pro veřejnost? Zvyš návštěvnost a umísti svou událost do MajDay kalendáře! Zápas, závod či turnaj? To vše můžeš umístit do MajDay kalendáře – hned si tak zajistíš účastníky, hráče či fanoušky pro svůj sportovní klub!

3. Zpropaguj přednášky i workshopy

Chtěl bys povídat o něčem zajímavém? Máš nás co naučit? I tento typ akcí lze na MajDay stránkách propagovat.

Přidání jednorázové události

Informace o události

Popis události: