MRKni na Sosnu – Husa Líza

MRKni na Sosnu – Husa Líza

Ve čtvrtek 6. prosince 2018 od 16.00 se bude na naší pobočce na Sosně konat další MRKni na Sosnu- klub pro celé rodiny s dětmi od 2 do 6 let. Pokud máte rádi knížky a baví vás s nimi pracovat, je tento klub právě pro vás. Pracovat budeme tentokrát s knihou Petra Horáčka Husa Líza.

Husa Líza a její kamarádi stojí okolo vánočního stromečku a přemýšlí, co mu chybí. Barevné ozdoby má, ale přece jen to není ono. Chybí mu vánoční hvězda! Ale jak ji donést až ke stromečku? Podaří se to Líze? Přidejte se s námi na dobrodružnou cestu za zářivou vánoční hvězdou.

NAVÍC: V prosinci můžete MRKnout do knihovny dokonce dvakrát. Ve středu 12. prosince 2018 se v knihovně také koná MRKni – Nechte přenocovat svého plyšáka v knihovně. Toto MRKni bude speciální – jak napovídá jeho název, vaše děti budou mít jedinečnou možnost nechat svou plyšovou hračku zažít báječné dobrodružství v knihovně.

Budeme se na vás těšit.  

Komentáře

Základní informace

Zobrazit na mapě

Knihovna Třinec – pobočka Sosna

Přispívej i Ty

Víš o údálostech v regionu, které by mohly ostatní zajímat? Pořádáš sportovní akci nebo jen chceš prezentovat úspěch svého sportovního klubu? Napiš nám, připoj se do naši komunity aktivních lidí a publikuj informace z regionu.